Reference

Tomáš Folprecht

Tomáš Folprecht "V lednu 2012 jsem se jako víceméně začátečník rozhodl, že udělám něco pro své tělo i mysl a začnu běhat. Začátky byly těžké, běhal jsem pomalu, ztěžka a nebavilo mě to.

Tak jsem se svěřil do péče Fitnessie. Moje kondice se rapidně zlepšila, za dva měsíce jsem shodil 5 kg, běhání si vyloženě užívám a již v březnu téhož roku jsem běžel pražský Hervis půlmaraton (21,0975 km) v čase 1:52:25.

Jako laik a samouk bych něco podobného nikdy nedokázal a po pár týdnech bych s běháním jistě skončil. To, že dnes chodím relaxovat během a 3x týdně běhám více než 10 km, je díky vynikajícímu odbornému vedení a osobnímu přístupu mé trenérky, za což jí patří můj velký dík."

Karolína Sluková

Karolína Sluková Pro letošní rok jsem si předsevzala, že od základu změním svůj život. Rozhodla jsem se, že nastoupím do Armády České republiky a to skrze studium na Univerzitě Obrany v Brně.

Byl to velký a těžký krok nejen s ukončením perspektivního zaměstnání, ale především i po fyzické stránce. Po třech letech sedavé, kancelářské práce bylo ze začátku přijímací řízení na Univerzitu nad mé síly. Již na první konzultaci mi Mirka Vošická vyšla ve všech mých požadavcích a přáních vstříc.

Především jsme vše rozplánovaly dle mých fyzických možností tak, že jsem byla na přijímací řízení opravdu připravena. Trénovala jsem 2x týdně běh a 1x týdně v posilovně. Začala jsme běhat doslova z nuly a díky jejímu přístupu a trpělivosti Fitnessie jsem opravdu udělala, pro mě neuvěřitelný, pokrok.

V posilovně jsem cvičila půl roku, jelikož po přijímacím řízení mě čekal dvouměsíční kurz základní vojenské přípravy, na který jsem musela zlepšit svoji fyzickou kondici celkově. Trénovali jsme 2x-3x týdně v brzkých ranních hodinách, abych zvládala docházet do stávajícího zaměstnání..

Po 3 letech mého naprostého "nicnedělání" se mnou dokázali trenéři z Fitnessie něco neuvěřitelného. Opravdu jim velice děkuji!

Marie

Pravidelně a dlouhodobě cvičím (a ráda). Jen běhu jsem se vždycky vyhýbala a kdykoliv jsem přece jen začala, hned jsem zase skončila. Nakonec jsem se tedy rozhodla pro jinou taktiku. Lekce běhání s trenérem, které nabízí Fitnessie.

Překvapivě to poprvé v mém životě zafungovalo - nejen, že jsem se naučila správné technice běhu, ale stala se pro mě ještě důležitější věc - odblokovala jsem strach z běhání. Takže když jsem to zvládla já, myslím, že to už musí zvládnout každý.

Hana Švihovcová

V červnu 2013 jsem si stanovila za cíl, že na konci prázdnin zvládnu uběhnout 10 km a aby se mi lépe běhalo, že shodím o jednu konfekční velikost ze 44 na 42. Protože se znám, věděla jsem, že mi pomůže, když nad sebou budu mít nějaký dohled a zároveň možnost se s někým poradit.

Náhodou jsem na internetu narazila na stránky studia Fitnessie a dala si schůzku s paní Vošickou. Po hodinové konzultaci jsme se domluvily, že v jejich studiu využiji služby výživového poradce a trenérky na běh. Z obojího jsem byla nadšená.

Dostala jsem spoustu rad ohledně běhání a naučila se, jak běhat pomaleji ale s delší výdrží. Absolvovala jsem 3 tréninky a pak už jsem běhala sama. A svůj cíl jsem splnila - 10 km jsem uběhla a za necelé 3 měsíce jsem shodila 8 kg a džíny si kupuji o číslo menší.