Fitnessie běhá pro Anabell

Od listopadu jsme se rozhodli přidat k projektu Běhám pro Anabell, v jehož rámci podpoříme Centrum Anabell, které nabízí pomoc osobám s poruchami příjmu potravy.

Projekt Běhám pro Anabell je o zdravém a radostném sportování, kdy jeho podporovatelé proměňují své naběhané (příp. nachozené) kilometry ve finanční podporu Centru Anabell. Nejde přitom o žádnou honbou za výkony, ve výsledku nezáleží na tom, kolik kilometru kdo měsíčně naběhá, stejně tak vybraná podpora záleží na možnostech každého (je jedno, jestli se 1 km = 1 Kč nebo 1 km = 3 až X Kč).

Centrum Anabell je neziskovou organizací, která nabízí pomoc a podporu osobám s poruchami příjmu potravy a jejich blízkým. Projekt Běhám pro Anabell je vnímáním a připomenutím toho, jak moc je hranice mezi zdravým sportováním, s nímž jednoznačně zdravé stravování souvisí, a anorexií nebo bulimií tenká.

Projekt Běhám pro Anabell vznikl především proto, že je laskavé pomáhat. Nicméně jako alespoň malou motivaci a satisfakci svým podporovatelům nabízí možnost získat zajímavé dárky od partnerů projektu.

Více informací je na www.zabehu.cz/beham-pro-anabell a na www.zabehu.cz/beham-pro-anabell/jak-se-pripojit.