Naše klientky se kettlebellu nebojí

Činky jsou pro chlapy a ženy chodí na pilates, to je přece jasné. Nebo ne?

Cvičení je čas, který věnujeme sami sobě. Je to jedna z chvil z našeho týdne, kdy zapomeneme na všechny povinnosti a úkoly a děláme to, co potřebuje naše tělo i naše mysl. Zažíváme radost z toho, že se můžeme hýbat a chvíli nad ničím nepřemýšlet.

Každý z nás je jedinečný, každý máme jiné potřeby a každému z nás vyhovuje něco trochu jiného.

Jak ale najít cvičení, které pro nás je nejlepší? Nejjednodušší cesta je spolehnout se na zažité představy o tom, jaké aktivity se hodí pro ženy a jaké pro muže a vybrat si to, co se od nás očekává.

Anebo se můžete zamyslet nad tím, jaký typ výzev vás osobně baví překonávat, jaké tempo cvičení vám vyhovuje, jaké problémy trápí právě vaše tělo.

Třeba zjistíte, že pro vás jako pro muže nejsou prioritou obrovské bicepsy, ale zdravá záda, a přihlásíte se na hodiny pilates. Nebo, že jako žena chcete zesílit a že vás začalo bavit překonávat výzvy při silověji zaměřeném tréninku. A přesně to se často stává našim klientkám.

Máme radost, že se naše klientky nebojí vykročit mimo obvyklá očekávání. Díky tomu je ve Fitnessii někdy můžete potkat, jak si místo kabelky zlehka pohazují s několikakilovou kettlebellkou.