Aquahit

Aquahit

Aquahit je velký vak, do kterého napouštíte vodu z kohoutku. Voda pak představuje nepevnou posilovací zátěž, kterou Aquahit využívá k procvičování vašich svalových partií. Zátěž si regulujete množstvím vody, kterou do vaku natočíte. Funkční trénink s Aquahitem se nejčastěji využívá např. při cvičení výpadů a dřepů, kdy se voda přelévá a vaše tělo tak musí bojovat nejen s vodní zátěží, ale také vyrovnávat balanc. Při cvičení s Aquahitem tedy využíváte nejen hlavní svalové partie, ale také ty skryté, které však nejsou o moc méně důležité.

Cvičení s Aquahitem

Aquahit lze použít jak na rehabilitační cvičení, tak i na tvarování postavy, kruhový trénink nebo na cvičení na záda. Využívá se také při rozehřátí, posilování, koordinačních a odhodových cvičeních. Široké spektrum nároků, které na vás cvičení s Aquahitem klade, aktivuje celý pohybový aparát a zapojuje i hluboké svaly vašeho těla.

Vyzkoušejte si cvičení s Aquahitem např. v lekcích Kruhový trénink nebo Cvičení pro seniory a objevte novou vodní cvičební pomůcku, která vám pomůže zapojit všechny svaly vašeho těla:

Foto z lekce

Aquahit Aquahit Aquahit Aquahit