Pro firmy a organizace

ComAp


CN Group


V rámci "Týdne zdraví", který jsme organizovali v naší společnosti měli naši zaměstnanci možnost každodenních ranních rozcviček, které byly zaměřeny především na ty části těla, které nejvíce trpí každodenním sezením u počítače. Díky profesionálnímu přístupu instruktorky byla účast nečekaně vysoká a všichni jsme se naučili spoustu výborných cviků, rad a tipů, jak si zpříjemnit sezení u počítače a prospět tak trochu našemu tělu. Součástí také byla přednáška o správném nastavení pracovní plochy a ukázka protahovacích cviků, které může dělat každý během dne na svém pracovním místě. Vylosovaní účastníci ranních rozcviček vyhráli dárkové poukázky na masáže, kruhové tréninky nebo slevové poukázky na sportovní oblečení. Byli jsme opravdu velmi spokojeni a již nyní víme, že tento "Týden zdraví" budeme znovu opakovat. A velmi rádi využijeme znovu služeb Fitnessie!

Ing. Jana Mašátová
HR Manager

Coca-cola


V rámci interního týdne zaměřeného na podporu aktivního životního stylu (Live Positively týdne), jsme se rozhodli pro netradiční aktivitu v kanceláři - každodenní protahovací cviky. Trenér Radek k nám vždy dorazil v našem týmovém Coca-Cola tričku a začal s "rozcvičkou". Po 15 minutách protahováni jsme se všichni cítili svěží, pozitivně naladěni a velmi příjemně uvolněni. Chtěli bychom poděkovat Radkovi za skvělé zpříjemnění odpoledne. Naučili jsme se několik lehkých cviků, které můžeme praktikovat i sami u svého pracovního stolu. K tomu nám tu Radek nechal i speciálně vyrobená lana.

Tým Coca-Cola

Aquatic


V rámci školení nových instruktorů aqua – aerobiku v České škole aqua-aerobiku – Ing. Šárka Radičová, využíváme služeb profesionálů osobního poradenství v oblasti fitness trenérů a výživových poradců firmy www.trener-fitness.cz. Jmenovitě Mgr. Radek Mirovský, který přednáší v oblasti "výživy" se osvědčil jako velký odborník na dané téma. Je schopen nejen přesně podat výklad přednášky, kdy se sami přesvědčíte, že tématu rozumí, ale také umí vše zformulovat natolik, aby frekventanti kurzu byli schopni porozumět přednášenému tématu. Jako garant České školy aqua-aerobiku jsem více než spokojená se správnou volbou firmy a lektora osobně.

Ing. Šárka Radičová

Žijeme zdravě – Novodvorská Plaza


Tesco běh pro život-tisková konference - testy fyzické kondice