Reference

Lednu letošního roku už ručička na mé váze ukazovala 92,2 kg
Program: Hubnutí a tvarování postavy
9 kg dole
za 3 měsíce

V lednu letošního roku už ručička na mé váze ukazovala 92,2 kg. S těmito kily jsem se dál kamarádit nechtěla a rozhodla se pro to něco dělat. Nikdy jsem nebyla velký sportovec, spíše rekreant. Sport mi nikdy nevadil, ale lenost byla silnější. Zkoušela jsem různá cvičení, ale brzo mě to přestalo bavit a zase jsem nic moc nedělala. Po několika dnech hledání jsem konečně objevila to, co jsem hledala - Fitnessii. Po zaslání informací na email jsem si domluvila schůzku s majitelkou Mirkou Vošickou. První schůzka s touto milou dámou byla velmi příjemná. Ukázala mi studio, kde se cvičí, seznámila mě s cvičebním plánem a vše mohlo začít.

Ve Fitnessii cvičím od února pod vedením Ing. Tomáše Miřátského a myslím, že je to člověk na svém místě. Řešíme spolu i výživu, upravil mě jídelníček. Vždy se na hodinu cvičení s Tomášem těším, protože nikdy nevím, co mě čeká a co si na mě zase připravil. Je super, že člověk cvičí sám a je pod dozorem celé cvičení. S Tomášem jsem velice spokojená, cvičení s ním mě baví. Ne vždy domluvená hodina kvůli mému zaměstnání vyjde, ale ani to pro něj není problém a domluvíme se na jiný den. Po třech měsících jsou vidět výsledky - 9kg je pryč. Doufám, že to půjde i nadále takto dobře a cvičení bude jen radost. Všem, co se rozhodují pro sebe něco udělat a nevědí jak začít, doporučuji Fitnesii, protože rodinná atmosféra a individuální přístup je perfektní.


Bolesti přestali a jí si opět mohla bez problémů uživat volného času
Program: Hubnutí a tvarování postavy
15 kg dole
za 10 měsíců

S Mirkou jsem začala cvičit před necelým rokem. Zpočátku jsem příliš nevěřila, že i já mohu udělat tak velkou změnu své postavy. Pod dohledem Mirky jsem za 10 měsíců shodila 15 kg, obvod pasu jsem snížila o 12 cm, celkově jsem zpevnila a vytvarovala postavu. Navíc mě přestala trápit bolavá záda.