Kruhový trénink

Kruhový trénink je intenzivní forma cvičení, které kombinuje prvky aerobního cvičení a posilování. Během 55 minut přecházíme v kruhu od jedné série cviků ke druhé, při kterých posilujeme střídavě různé části těla.

O kruhovém tréninku

Kruhový trénink je velmi komplexní fyzická aktivita. V jednom okruhu procvičíme všechny svalové partie. Je nutné zachovávat stejnou tepovou frekvenci a rovnoměrně prokrvovat tělo. K tomu poslouží moderní cvičební pomůcky, např. závěsný systém TRX, Flowin nebo T-bow. Po domluvě může probíhat kruhový trénink v letních měsících i venku.

Zdravotní výhody:

kruhový trénink zlepšuje celkovou fyzickou kondici a vytrvalost

pozitivně ovlivňuje kardiovaskulární systém

formuje postavu, vede ke spalování tuků a následnému hubnutí

Trenéři lekce

Kde cvičíme

Působíme v Praze. Nově zrekonstruované studio vybavené moderními pomůckami najdete na Proseku (Praha 9).

Cena

Ceny lekcí naleznete v ceníku.

 

Jdete do toho? Kontaktujte nás

Kontaktujte Mirku na telefonu 604 181 819 nebo napište na e-mail na mirka@fitnessie.cz.

Na nic nečekejte a přihlaste se na první lekci.

Chci začít cvičit

Dárkové poukazy

Věnujte svým blízkým poukaz na cvičení jako dárek, který jim opravdu udělá radost.

Jaké v této lekci používáme pomůcky?

Co na to klienti?

Martina Fousová

Martina Fousová Do studia Fitnessie jsem se přihlásila hned po šestinedělí. Porod proběhl císařem a tak jsem na první hodinu šla s obavami, že cvičeni bude asi pěkně bolet, budu ze všech nejhorší, že břicho už nikdy nedám dohromady a všechny oblíbené jeany můžu věnovat sestře.

Po měsíci cvičení ve Fitnessii můžu s klidem říci, že cvičení na břicho nebolí, protože Mirka mi vždycky pečlivě vybírá vhodné cviky. Břicho nad jizvou se mi stahuje tak, že i manžel si všiml :-) A jeany rozhodně k sestře neputují.

Cvičení je v malých skupinkách, v příjemné atmosféře a rozhodně si nikdo nepřipadá hloupě, že něco hned nezvládá. Mirka má na každou hodinu připravené nové cviky, stále nám pomáhá, abychom měly správné držení těla. A co je pro mne velmi důležité a v jiných fitkách to nenabízí, že můžu mít mimčo přímo u sebe během cvičení. S klidným srdcem můžu cvičení s Mirkou doporučit všem holkám po porodu!

Monika Řezníčková

Monika Řezníčková Okolo Vánoc jsem se rozhodla, že konečně začnu dělat něco se svojí postavou. Našla jsem reklamní letáček do studia Fitnessie, kde mě velmi zaujal individuální přístup, tak jsem se rozhodla, že to zkusím.

Cvičení bylo pro mě ze začátku velmi náročné a výsledky téměř žádné. Byla jsem z toho neštastná, ale stále jsem to nevzdávala.

Po cca 3 měsících se začaly objevovat výsledky najednou docela v rychlém tempu. Váha šla hodně dolů a nyní mohu říct, že se cítím lépe nejen co se týče postavy, ale i po fyzické a psychické stránce jsem mnohem spokojenější. Cvičení mě baví čím dál víc a jsem velmi ráda, že mi skvělí trenéři ve studiu Fitnessie moc pomohli!

Preferujete osobní lekce?

Pokud upřednostňujete před skupinovými osobní lekce, vyzkoušejte některou z našich. Lekce jsou stejně jako skupinové vedeny zkušenými trenéry a fyzioterapeuty.