Zdravá záda

Bolesti zad a jsou velmi nepříjemné, omezují nás a potýká se s nimi téměř každý napříč generacemi. Hlavní náplní lekce je odstranění bolesti zad a krční páteře, protažení zkrácených a posílení oslabených svalů zad a břicha. Při cvičení zapojujeme důležité svalové skupiny, zpevňujeme tělo a podporujeme jeho ohebnost.

Možnosti lekcí

Lekce jsou vedeny pod dohledem zkušené fyzioterapeutky, která vás provede jednotlivými cviky na záda a dohlédne na jejich správné provádění. Během lekce vyzkoušíte moderní balanční pomůcky, např. Aquahit (speciální vak napuštěný vodou a vzduchem), overbally, bosu, Flexi bar či Thera Band (posilovací guma).

Zdravotní výhody:

odstranění špatných pohybových návyků a uvolnění zablokovaného svalstva

zlepšení ohebnosti kloubů a flexibility celého těla

úleva od každodenního stresu a úzkostí způsobených bolestmi

Trenéři lekce

Kde cvičíme

Působíme v Praze. Nově zrekonstruované studio vybavené moderními pomůckami najdete na Proseku (Praha 9).

Cena

Ceny lekcí naleznete v ceníku.

Jdete do toho? Kontaktujte nás

Kontaktujte Mirku na telefonu 604 181 819 nebo napište na e-mail na mirka@fitnessie.cz.

Na nic nečekejte a přihlaste se na první lekci.

Chci začít cvičit
Dárkové poukazy

Věnujte svým blízkým poukaz na cvičení jako dárek, který jim opravdu udělá radost.

Jaké v této lekci používáme pomůcky?

Co na to klienti?

Michaela Váchová

Michaela Váchová Jako každý druhý „tvor kancelářský“ mám problémy s bolestí zad. Do Fitnessie jsem začala chodit asi 2 roky poté, co jsem ukončila pravidelná rehabilitační cvičení ve zdravotnickém zařízení, kde mi nakonec poradili především: hlavně cvičte a nepřestávejte!

Ale znáte to. Skutečná odhodlanost cvičit doma každý večer mi vydržela zhruba rok a potom už to se mnou šlo opět z kopce.

Když jsem ve Fitnessii objevila lekce s názvem „Zdravá záda“ neváhala jsem. A dnes je jasné, že jsem udělala dobře. I když se jedná o skupinovou lekci, je zde zaručen v podstatě individuální přístup. Trenérka se zajímá o vaše potíže a bolesti a vzhledem k tomu, že se jedná o fyzioterapeutku, dokáže vám s nimi také kvalifikovaně pomoci. Domů odcházím pokaždé příjemně protažená a narovnaná jako pravítko – tedy samozřejmě pravítko s tím správným esovitým zakřivením :-).

Navíc si užívám příjemné prostředí a skvělou vybavenost rehabilitačních cvičebních pomůcek, kterou nenabízela ani rehabilitace na poliklinice. Dnes o svých zádech téměř nevím a to je pro Fitnessii ta vůbec nejlepší reference.

Preferujete osobní lekce?

Pokud upřednostňujete před skupinovými osobní lekce, vyzkoušejte některou z našich. Lekce jsou stejně jako skupinové vedeny zkušenými trenéry a fyzioterapeuty.