Studio Kobylisy

  • Adresa: Rezidenci RoSa, Střelničná 1680,
    Praha 8, Kobylisy (mapa)
  • Info a rezervace: +420 604 181 819
Rozvrh skupinových lekcí
Fitness Kobylisy najdete v nově zrekonstruované Rezidenci RoSa na Střelničné ulici, jen pár kroků od dopravního uzlu Kobylisy. V létě se nemusíte obávat vysokých teplot: obě naše studia jsou vybavena klimatizací.

Interiér studia

Jak se k nám dostanete


Pěšky od metra C Kobylisy Rezidence RoSa se nachází na dohled od výstupu z metra Kobylisy v ulici Pod Sídlištěm.

Tramvají z Libně a z Palmovky Z Libně, Palmovky či Žižkova můžete přijet tramvajemi 10 a 3. Z 3 vystupte na zastávce Kobylisy, 10 můžete dojet až na zastávku Střelničná, která se nachází přímo naproti Rezidenci RoSa.

Tramvají z Ďáblic Ďáblicích nasedněte na tramvaj 10 a dojeďte až na zastávku Střelničná.

Tramvají či metrem z Ládví Z Ládví se do kobyliské Fitnessie dostanete snadno - buď na Kobylisy metrem linky C, nebo na Střelničnou tramvají 10.

Tramvají z Tróji a Holešovic Tramvaj 17 vás doveze na Kobylisy z Tróji a z Holešovic.

Z centra Z centra Prahy se do našeho kobyliského fitnesscentra také snadno dostanete. Ze zastávek Staroměstská, Národní Divadlo a okolních můžete do Kobylis dojet tramvají 17. Z Muzea, Florence, Vyšehradu a dalších zastávek metra linky C jste na Kobylisích, a tedy i ve Fitnessii, za pár minut.

Autobusem z Bohnic Z bohnických autobusových zastávek jedou autobusy číslo 102, 144, 177 a 200. Vystupte na zastávce Kobylisy.

Autobusem z Čimic Autobusy 152 , 169 a 183 vás dovezou na zastávku Kobylisy z Čimic .

Autobusem z Dolních Chaber Z Dolních Chaber se můžete do Fitnessie vydat autobusem 162. Ze zastávky Kobylisy jste v cvičebních sále za pár minut.

Autobusem z Proseka, Vysočan a Žižkova Autobusy 177 a 183 vás dovezou do kobyliského cvičebního sálu ze zastávek na Proseku, ve Vysočanech i na Žižkově.

Ze Zdib, Odoleny Vody, Klecan, Husince a dalších lokalit Přímo na Kobylisy jezdí mnoho regionálních linek autobusů. Proto je naše fitness centrum dostupné také ze Zdib, Klecan, Odoleny Vody, Klecan, Husince, Kralup nad Vltavou či Neratovic. Na Kobylisy jezdí linky 370, 371, 372, 373 a 374.