Výživové programy

Nechte si sestavit individuální výživový plán. Navrhneme vám jídelníček na míru a doporučíme vhodnou pohybovou aktivitu. Spolupráci zakládáme na osobním přístupu a motivujeme vás, abyste na sobě viděli výsledky a měli ze sebe radost.

Výživa light

Balíček Light je vhodný pro všechny, kdo chtějí drobně upravit svůj jídelníček či zjistit, proč jim hubnutí nejde tak, jak si představují. Ideální je také pro sportovce, kteří chtějí zlepšit správným jídlem svou kondici a výkonnost.

Obsah balíčku

V balíčku je zahrnuta 1 konzultace s výživovým poradcem.

Na první konzultaci proběhne důkladné přeměření a analýza vámi zapisovaného stravovacího režimu. Na základě těchto informací zjistíme energetický příjem a nalezneme nejproblematičtější oblasti. Poradíme vám čemu se vyhnout a doporučíme vhodnější varianty nevyhovujících potravin.

Následuje kontrolní konzultace, na které vyřešíme veškeré dotazy a problémy. Na konci programu vás opět přeměříme, zhodnotíme dosavadní pokroky a přidáme doporučení pro dlouhodobé výsledky. V rámci tohoto balíčku není sestavován stravovací plán.

Výživa plus

Balíček plus je vhodný pro všechny, kteří chtějí změnit svůj jídelníček a chtějí se vyvarovat chyb, pramenících z neznalosti. Tento balíček přináší odborný dohled, motivaci a spoustu hodnotných informací o správném stravování.

Obsah balíčku

Základem je 60minutová vstupní konzultace, během které vám změříme základní tělesné hodnoty a probereme dosavadní jídelníček. Následuje sestavení podrobného individuálního výživového plánu na týden, včetně gramáží. Pro snadnější přípravu jídla maximálně využíváme odměřování pomocí lžic, hrnků či podle velikosti balení.

Jídelníček bude skutečně na míru - obsahovat bude potraviny a jídla, které máte rádi, případně jejich vhodnější varianty. Jídelníček bude zohledňovat také váš časový režim a zdravotní anamnézu.

Dále vás čekají 3 konzultace (každá 45 minut), které si s námi domluvíte v libovolném časovém horizontu. Součástí balíčku je také nalezení vhodné pohybové aktivity, která vám pomůže v cestě za vysněnou postavou a hlavně vás bude bavit a přinášet radost.

Naši výživoví poradci

Chcete poradit s výživou?

Kontaktujte Mirku na telefonu 604 181 819 nebo napište na e-mail na mirka@fitnessie.cz.

Dbejte na zdraví svého těla.

Chci sestavit výživový plán