Běžecký trénink

Běžecký trénink ve Fitnessii je určen pro pokročilé běžce i pro úplné začátečníky.


Osobní trenér běhu vám ukáže základy přirozeného běžeckého stylu, díky kterému bude váš běh efektivnější a zároveň šetrnější pro pohybový aparát. Doporučíme vám vhodný tréninkový plán podle vašich cílů a třeba i poradíme s výběrem běžeckého vybavení. Ukážeme vám také různé kompenzační cviky a protažení před a po běhu.


Běhání je sice ve své podstatě zdravá a pro naše tělo prospěšná aktivita, přesto se však jedná o jednostrannou zátěž, kterou je nutné kompenzovat správným posilováním, protažením a regenerací.


Případné zdravotní problémy či bolesti pohybového aparátu můžete konzultovat s našimi fyzioterapeutkami. Také můžete využít nabídku masáží či tejpování (kineziotaping).

Osobní trenéři a fyzioterapeuté

Naše studio

Studio Fitnessie

Adresa: Desenská 583/5,
Praha 9, Střížkov (mapa)

Prohlédněte si studio

Příběhy našich klientů

Za více než 13 let působení Fitnessie dveřmi našich studií prošly stovky klientů. Za anonymním slovem klient se pro nás ale neskrývají jen čísla. Každý člověk je jedinečný, každého do Fitnessie přivedla odlišná životní cesta a liší se i role, jakou v příběhu každého z nich Fitnessie hraje.

Jsme si vědomi toho, že jsou vaše přání a potřeby jedinečné a přizpůsobili jsme tomu naši nabídku služeb. Každému, kdo o to projeví zájem, sestavujeme zcela individuální balíček.K dispozici máme příjemně vybavené studio a tým vysokoškolský vzdělaných fyzioterapeutů a trenérů. Děláme, co můžeme, abychom ve vašem příběhu i nadále hráli pozitivní roli, ať už to pro vás znamená cokoliv. I po mnoha letech praxe máme radost pokaždé, když se nám to povede: tak, jako tomu bylo i u našich klientek Ivany a Katky, které se s námi o svoji cestu Fitnessií podělily.

Katka

Kvůli úrazu musela Katka přestat s florbalem a její fyzička se zhoršila. To se rozhodla změnit.

Vhodné pro pokročilé běžce i úplné začátečníky


Základy přirozeného běžecké stylu


Možnost konzultace s našimi fyzioterapeuty

Chcete se objednat?

Kontaktujte nás