Cvičení podle Mojžíšové

Program Cvičení podle Mojžíšové není dočasně v naší nabídce

Pokoušíte se otěhotnět, ale bez úspěchu? V některých případech je možné příčiny neplodnosti odstranit pomocí cvičení, které vyvinula česká fyzioterapeutka Ludmila Mojžíšová. Cviky lze z části vykonávat i doma, ale pro správný průběh metody je zásadní vyšetření fyzioterapeutkou. Ve Fitnessii vám pomůžeme bez čekacích lhůt a v příjemném prostředí našeho studia v Praze na Proseku nebo v Kobylisích.

 

Léčba (nejen) funkční sterility

Ne všechny případy neplodnosti (sterility) musí být fatální. Pokud gynekolog nediagnostikuje přítomnost objektivních překážek (např. nesprávná funkce vaječníků), může se jednat o tzv. funkční sterilitu, která je často způsobena chybným postavením kostí v pánevní oblasti. Tento typ sterility postihuje i muže. Před vyšetřením je vždy vhodné vyšetřit oba partnery, kteří se o početí pokoušejí. Metoda Ludmily Mojžíšové je oficiálně uznávanou cestou k léčbě mužské i ženské neplodnosti, kromě toho se využívá i v případě bolestí v oblasti kostrče, bolestivé menstruace nebo sexuálního styku.

Průběh léčby

V průběhu prvního sezení fyzioterapeutka vyšetří vaše celé tělo: zaměří se na svalové napětí i zablokované klouby. V další fázi cvičení vás fyzioterapeutka naučí správně provádět cviky od těch nejjednodušších po nejtěžší. Kromě uvolnění blokací je ke zdárnému výsledku nutné i posílení svalů v oblasti pánve, zad a břicha: metoda vyžaduje aktivní účast pacientů. Více informací naleznete v článku Metoda Ludmily Mojžíšové na našem blogu.

Objednání:

Doporučujeme objednat si dva termíny s co nejmenším rozestupem, aby byla zajištěna maximální účinnost léčby. K objednání by si dámy neměly zapomenout vzít menstruační kalendář, největší účinnosti terapie dosahuje v prvním týdnu po skončení menstruace.

Proč zvolit Fitnessii?

Na řešení vašich problémů nemusíte čekat dlouhé týdny: objednáme vás na nejbližší možný termín. Čeká vás profesionální péče v příjemném prostředí našich zrekonstruovaných studií.

Fyzioterapeutky

Kde cvičíme

Působíme v Praze. Nově zrekonstruovaná studia vybavená moderními pomůckami najdete v Kobylisích (Praha 8) a na Proseku (Praha 9).

Cena

Platíte vždy za jednotlivou lekci, která má buď 25 nebo 55 minut. Ceny fyzioterapie najdete v ceníku.

 
Chcete udělat něco pro své zdraví? Kontaktujte nás!

Kontaktujte Mirku na telefonu 604 181 819 nebo napište na e-mail na mirka@fitnessie.cz.

Svěřte se do péče zkušených fyzioterapeutek.

Chci se objednat na cvičení
Dárkové poukazy

Věnujte svým blízkým poukaz na cvičení jako dárek, který jim opravdu udělá radost.