Cvičení podle Mojžíšové

Program Cvičení podle Mojžíšové není dočasně v naší nabídce

Pokoušíte se otěhotnět, ale bez úspěchu? V některých případech je možné příčiny neplodnosti odstranit pomocí cvičení, které vyvinula česká fyzioterapeutka Ludmila Mojžíšová. Cviky lze z části vykonávat i doma, ale pro správný průběh metody je zásadní vyšetření fyzioterapeutkou. Ve Fitnessii vám pomůžeme bez čekacích lhůt a v příjemném prostředí našeho studia v Praze na Proseku nebo v Kobylisích.

 

Léčba (nejen) funkční sterility

Ne všechny případy neplodnosti (sterility) musí být fatální. Pokud gynekolog nediagnostikuje přítomnost objektivních překážek (např. nesprávná funkce vaječníků), může se jednat o tzv. funkční sterilitu, která je často způsobena chybným postavením kostí v pánevní oblasti. Tento typ sterility postihuje i muže. Před vyšetřením je vždy vhodné vyšetřit oba partnery, kteří se o početí pokoušejí. Metoda Ludmily Mojžíšové je oficiálně uznávanou cestou k léčbě mužské i ženské neplodnosti, kromě toho se využívá i v případě bolestí v oblasti kostrče, bolestivé menstruace nebo sexuálního styku.

Průběh léčby

V průběhu prvního sezení fyzioterapeutka vyšetří vaše celé tělo: zaměří se na svalové napětí i zablokované klouby. V další fázi cvičení vás fyzioterapeutka naučí správně provádět cviky od těch nejjednodušších po nejtěžší. Kromě uvolnění blokací je ke zdárnému výsledku nutné i posílení svalů v oblasti pánve, zad a břicha: metoda vyžaduje aktivní účast pacientů. Více informací naleznete v článku Metoda Ludmily Mojžíšové na našem blogu.

Objednání:

Doporučujeme objednat si dva termíny s co nejmenším rozestupem, aby byla zajištěna maximální účinnost léčby. K objednání by si dámy neměly zapomenout vzít menstruační kalendář, největší účinnosti terapie dosahuje v prvním týdnu po skončení menstruace.

Proč zvolit Fitnessii?

Na řešení vašich problémů nemusíte čekat dlouhé týdny: objednáme vás na nejbližší možný termín. Čeká vás profesionální péče v příjemném prostředí našich zrekonstruovaných studií.

Fyzioterapeutky

Kde cvičíme

Naše nově zrekonstruované studio vybavené moderními pomůckami najdete na Proseku (Praha 9).

Cena

Platíte vždy za jednotlivou lekci, která má buď 25 nebo 55 minut. Ceny fyzioterapie najdete v ceníku.

 
Chcete udělat něco pro své zdraví? Kontaktujte nás!

Kontaktujte Mirku na telefonu 604 181 819 nebo napište na e-mail na mirka@fitnessie.cz.

Svěřte se do péče zkušených fyzioterapeutek.

Chci se objednat na cvičení
Dárkové poukazy

Věnujte svým blízkým poukaz na cvičení jako dárek, který jim opravdu udělá radost.