Lymfodrenáž

Lymfodrenáž je léčebná a regenerační metoda, během které je aktivně stimulován lymfatický a žilní systém. Běžné masáže působí na svaly, lymfodrenáž podporuje funkci mízního systému, který je uložen v podkoží. Jemná lymfatická masáž zvyšuje tok lymfy a urychluje látkovou výměnu. Účinně pomáhá v boji s celulitidou. Usazené odpadní látky v oblasti stehen a hýždí vytváří pomerančovou kůži, pravidelné masírování vám však napomůže zpět k hladké a zdravé pokožce. Lymfodrenáž uleví také od otoků, které vznikly v důsledku dlouhého stání či sezení.

Co vám lymfatická masáž přinese?

detoxikaci organismu a vyšší imunitu

vyplaví nahromaděné odpadní látky

odbourává tuk a tvaruje postavu

Jak lymfatická masáž probíhá?

Lymfodrenáž se provádí pomalými krouživými pohyby pod mírným tlakem. Procedura začíná bazálním ošetřením krku, při níž se pročistí mízní uzliny a zabrání se tak hromadění mízy.

Je-li vaším cílem odstranění celulitidy, objednejte si lymfodrenáž dolních končetin. Lymfatická masáž obličeje zase pomáhá bojovat proti migrénám, odstraňuje vrásky a omlazuje obličej. Lymfodrenáž horních končetin uleví všem, kteří přes den zatěžují ruce a pracují na počítači. Masírování zad a beder komplexně rozproudí mízu a detoxikace se rozběhne na plné obrátky.

Naše prostory

Masáže probíhají v našem nově zrekonstruovaném studiu v Kobylisích a na Proseku.

Cena

Podrobný přehled najdete v ceníku.

Jdete do toho? Kontaktujte nás

Kontaktujte Mirku na telefonu 604 181 819 nebo napište na e-mail na mirka@fitnessie.cz.

Udělejte něco pro své tělo.

Objednejte se na masáž
Dárkové poukazy

Věnujte svým blízkým poukaz na masáž jako dárek, který jim opravdu udělá radost.

Vyzkoušejte další masáže z naší nabídky: