Masáž na tělo

Nevíte jakou masáž si vybrat? Ať už máte náročný fyzický režim nebo ztuhlá záda po celodenním sezení v kanceláři, masáž na tělo je příležitost najít masáž přesně pro vás. Naše kolegyně jsou vyškolené fyzioterapeutky, masérky i trenérky, takže vám mohou nabídnout komplexní pohled na zdravé fungování vašeho těla. Masáž spojená s konzultací vám nejen okamžitě uleví, ale také vám zprostředkuje lepší pochopení příčin vašich zdravotních problémů.

Co vám Masáž na tělo přinese?

lepší porozumění celku vašeho organismu

uvolnění a protažení bolavých svalů

prevenci zdravotních problémů

Jak Masáž na tělo probíhá?

Masáž na tělo trvá 60 minut, z toho prvních 15 minut tvoří konzultace. Naše fyzioterapeutka s vámi probere váš pohybový režim, pomocí hmatové kontroly diagnostikuje problematická místa a poradí vám, jak v budoucnu možným komplikacím předcházet. Poté, co zjistí vaše individuální potřeby, přizpůsobí tomu prováděnou masáž - ať už potřebujete uvolnit ztuhlé a bolavé svaly, připravit se na sportovní výkon nebo si pouze fyzicky i psychicky odpočinout.

Pomáháme s regenerací i Karolíně Galuškové

Karolína Galušková

reprezentantka ČR na divoké vodě

“Masáž a starost o tělo vnímám jako naprosto nezbytnou součást tréninkového procesu. Díky péči fyzioterapeutek Báry Petrovické a Jany Dvořákové, které mohu jedině doporučit, se po náročných trénincích vracím fyzicky i psychicky do absolutní pohody.”

Naše prostory

Masáže probíhají v našem nově zrekonstruovaném studiu v Kobylisích a na Proseku.

Cena

Podrobný přehled najdete v ceníku.

Jdete do toho? Kontaktujte nás

Kontaktujte Mirku na telefonu 604 181 819 nebo napište na e-mail na mirka@fitnessie.cz.

Udělejte něco pro své tělo.

Objednejte se na masáž
Dárkové poukazy

Věnujte svým blízkým poukaz na masáž jako dárek, který jim opravdu udělá radost.

Vyzkoušejte další masáže z naší nabídky: