Cvičení v těhotenství

Těhotenství bývá označováno jako jiný stav, proto i přístup k pohybu musí být jiný. A navíc každá žena prožívá své těhotenství jinak. Pokud zdravotní stav dovolí, je škoda se sportu a aktivního trávení času vzdát. Fyzioterapeutky z Fitnessie umí vytvořit funkční, zábavný a bezpečný trénink pro těhotné.

Výhody cvičení v těhotenství s fyzioterapeutkou:

Individuální program

Program lekcí je individuální pro každou klientku. Náročnost cvičení se přizpůsobuje podle fyzické kondice, zájmů a oblíbených aktivit a v neposlední řadě i dle stupně těhotenství. Těhotenské cvičení ve Fitnessii je ideální pro aktivní sportovkyně i nesmělé sportovní začátečnice.

Ženy, které se v těhotenství musí vzdát svých pravidelných sportovních aktivit hledají často cvičení, během kterého si skutečně zacvičí, zapotí se a zároveň budou mít jistotu, že neubližují svému tělu ani nenarozenému miminku.

Naopak budoucí maminky, které chtějí s pravidelným pohybem začít až nyní, se nemusí bát, že cvičení nezvládnou, nebudou stačit tempu či náročnosti.

Více

Předcházení bolesti a aktivní odpočinek

Těhotné ženy často trápí bolesti zad, kyčlí a dalších namáhaných partií. Výsledkem pravidelného cvičení je předcházení bolestí, zmírňování již vzniklých potíží, které těhotenství přináší a ovládnutí práce se svým tělem.

Vyplavené endorfiny přináší pocit spokojenosti a štěstí, proto je cvičení ideální formou aktivního odpočinku, který zmírňuje celkovou únavu v těhotenství.

Více

Příprava na porod

Dostatečný pohyb a cílené procvičování specifických svalových partií připravuje tělo na zvýšenou zátěž a porod.

S vybudovanou fyzičkou a posílenými svaly se tělu bude rodit lépe.

Více

Náš přístup

Víme, že dobré výsledky nejsou jen zásluhou perfektního tréninkového plánu. Důležitá je také příjemná atmosféra během cvičení, důvěra a komunikace mezi trenérem a klientem i vyhovující prostor a pomůcky.

Proto naše programy stavíme vždy na těchto základních principech:

Program je vždy šitý na míru klientovi. Zohledníme vaši kondici i představy. Můžete cvičit ráno, v poledne, večer, v tělocvičně či v lese. Časy lekcí můžete měnit dle svého denního programu.

Ve Fitnessii se o vás starají odborníci vyzbrojeni znalostmi i zkušenostmi. Většina našich trenérů má fyzioterapeutické vzdělání, proto si můžete být jistí, že cvičením pod jejich vedením svému tělu skutečně prospíváte.

K dispozici máme vlastní nově vybavená studia, kde můžete cvičit v soukromí a příjemném prostředí. Využíváme moderní pomůcky, převážně určené k posilování vlastní vahou.

Trenéři lekce

Co na to klienti?

Petra Hřebíčková

Petra Hřebíčková Cvičení vřele doporučuji nejen těm, kteří chtějí zlepšit kondici, shodit pár kil a vytvarovat postavu, ale také všem, kteří potřebují zvednout náladu.

Pokus o ulejvárnu vám při lekci neprojde. Přišli jste si zacvičit a s tím také odejdete. Zpocení, červení, udýchaní, ale plní endorfinů a překvapí vás, že se cestou domů přiblble culíte. Prostě je vám dobře. Cvičila od čtvrtého měsíce těhotenství až do devátého a vždy jsem se po hodině cítila mnohem lépe.

Kde cvičíme

Působíme v Praze. Nově zrekonstruované studio vybavené moderními pomůckami najdete na Proseku (Praha 9).

Cena

Cena se odvíjí od množství zakoupených lekcí i zkušeností trenéra. Nabízíme slevy pro studenty, důchodce a dvojice. Podrobný přehled najdete v ceníku.

Jdete do toho? Kontaktujte nás

Kontaktujte Mirku na telefonu 604 181 819 nebo napište na e-mail na mirka@fitnessie.cz.

Začněte a objednejte se na bezplatnou vstupní konzultaci.

Objednejte se
na vstupní konzultaci
Dárkové poukazy

Věnujte svým blízkým poukaz na soukromé lekce jako dárek, který jim opravdu udělá radost.

Mohlo by vás zajímat:

V těhotenství je důležité udržet si fyzickou, ale i psychickou pohodu. Masáže pro těhotné vám pomohou s obojím.