Cvičení v těhotenství

Těhotenství bývá označováno jako jiný stav, proto i přístup k pohybu musí být jiný. A navíc každá žena prožívá své těhotenství jinak. Pokud zdravotní stav dovolí, je škoda se sportu a aktivního trávení času vzdát. Fyzioterapeutky z Fitnessie umí vytvořit funkční, zábavný a bezpečný trénink pro těhotné.

Výhody cvičení v těhotenství s fyzioterapeutkou:

Individuální program

Program lekcí je individuální pro každou klientku. Náročnost cvičení se přizpůsobuje podle fyzické kondice, zájmů a oblíbených aktivit a v neposlední řadě i dle stupně těhotenství. Těhotenské cvičení ve Fitnessii je ideální pro aktivní sportovkyně i nesmělé sportovní začátečnice.

Ženy, které se v těhotenství musí vzdát svých pravidelných sportovních aktivit hledají často cvičení, během kterého si skutečně zacvičí, zapotí se a zároveň budou mít jistotu, že neubližují svému tělu ani nenarozenému miminku.

Naopak budoucí maminky, které chtějí s pravidelným pohybem začít až nyní, se nemusí bát, že cvičení nezvládnou, nebudou stačit tempu či náročnosti.

Více

Předcházení bolesti a aktivní odpočinek

Těhotné ženy často trápí bolesti zad, kyčlí a dalších namáhaných partií. Výsledkem pravidelného cvičení je předcházení bolestí, zmírňování již vzniklých potíží, které těhotenství přináší a ovládnutí práce se svým tělem.

Vyplavené endorfiny přináší pocit spokojenosti a štěstí, proto je cvičení ideální formou aktivního odpočinku, který zmírňuje celkovou únavu v těhotenství.

Více

Příprava na porod

Dostatečný pohyb a cílené procvičování specifických svalových partií připravuje tělo na zvýšenou zátěž a porod.

S vybudovanou fyzičkou a posílenými svaly se tělu bude rodit lépe.

Více

Náš přístup

Víme, že dobré výsledky nejsou jen zásluhou perfektního tréninkového plánu. Důležitá je také příjemná atmosféra během cvičení, důvěra a komunikace mezi trenérem a klientem i vyhovující prostor a pomůcky.

Proto naše programy stavíme vždy na těchto základních principech:

Program je vždy šitý na míru klientovi. Zohledníme vaši kondici i představy. Můžete cvičit ráno, v poledne, večer, v tělocvičně či v lese. Časy lekcí můžete měnit dle svého denního programu.

Ve Fitnessii se o vás starají odborníci vyzbrojeni znalostmi i zkušenostmi. Většina našich trenérů má fyzioterapeutické vzdělání, proto si můžete být jistí, že cvičením pod jejich vedením svému tělu skutečně prospíváte.

K dispozici máme vlastní nově vybavená studia, kde můžete cvičit v soukromí a příjemném prostředí. Využíváme moderní pomůcky, převážně určené k posilování vlastní vahou.

Trenéři lekce

Co na to klienti?

Petra Hřebíčková

Petra Hřebíčková Cvičení s Eliškou Michalcovou vřele doporučuji nejen těm, kteří chtějí zlepšit kondici, shodit pár kil a vytvarovat postavu, ale také všem, kteří potřebují zvednout náladu.

Eliška je velmi empatická a vtipná bytost, ale pokus o ulejvárnu vám při její lekci neprojde. Přišli jste si zacvičit a s tím také odejdete. Zpocení, červení, udýchaní, ale plní endorfinů a překvapí vás, že se cestou domů přiblble culíte. Prostě je vám dobře. S Eliškou jsem cvičila od čtvrtého měsíce těhotenství až do devátého a vždy jsem se po její hodině cítila mnohem lépe.

Svěřte se do rukou profesionálky, která vašemu tělu rozumí. Skvělým bonusem je možnost nechat své svaly promasírovat. A to tahle dáma taky umí velmi dobře. Alespoň já pod jejími doteky jihnu a odpočívám.

Kde cvičíme

Působíme v Praze. Nově zrekonstruovaná studia vybavená moderními pomůckami najdete v Kobylisích (Praha 8) a na Proseku (Praha 9).

Cena

Cena se odvíjí od množství zakoupených lekcí i zkušeností trenéra. Nabízíme slevy pro studenty, důchodce a dvojice. Podrobný přehled najdete v ceníku.

Jdete do toho? Kontaktujte nás

Kontaktujte Mirku na telefonu 604 181 819 nebo napište na e-mail na mirka@fitnessie.cz.

Začněte a objednejte se na bezplatnou vstupní konzultaci.

Objednejte se
na vstupní konzultaci

Mohlo by vás zajímat:

V těhotenství je důležité udržet si fyzickou, ale i psychickou pohodu. Masáže pro těhotné vám pomohou s obojím.