Hubnutí, tvarování a formování postavy

Jedním z nejčastějších cílů na začátku cvičení bývá snaha zhubnout a zformovat postavu. U cvičení na hubnutí a formování postavy není třeba si dávat  nerealistická předsevzetí v desítkách shozených kilogramů pomocí tvrdé diety a monotónního cvičebního drilu. Důležitější je osvojit si zdravý životní styl - fungující cvičení, které vás bude bavit, a vyvážený jídelníček, který přijmete za vlastní. S tím vším vám pomůžeme ve Fitnessii.

Trenér a fyzioterapeut vám pomůže:

S hubnutím

Základem našeho programu jsou cviky na hubnutí a formování postavy, které vám pomůžeme provádět efektivně a bez zdravotních rizik. Tím to ale nekončí: stejně důležitou součástí je vytvoření smysluplného plánu úpravy jídelníčku a životosprávy, který pro vás vytvoří naši odborníci. Náš cvičební program na hubnutí a formování postavy vám umožní zhubnout bez jojo efektu, zdravě a s trvalými výsledky.

Univerzální recept na redukci váhy neexistuje. Záleží na každém jednotlivci, jeho životním stylu, zdravotním stavu i tělesných dispozicích.

Někomu stačí přidat trochu pohybu a kila padají sama, někdo musí obezřetně hlídat svůj jídelníček. Proto nenabízíme univerzální odtučňovací šablony.

Více

Se zpevňováním a formováním postavy

Systematickým a správně sestaveným cvičením a posilováním se vaše postava zpevní a vytvaruje tak, že vypadá lépe, i když máte třeba stále nějaká ta kila nahoře.

Během cvičení na zpevnění postavy často klienti zjistí, že původní cíl v podobě redukce hmotnosti vlastně není až tak důležitý, protože jsou se svojí postavou spokojeni a cítí se dobře, bez ohledu na momentální údaj na váze.

Skladba lekcí sice klade důraz na problematické partie, trenér fitness má však stále na paměti tělo jako komplexně fungující celek. Důležité je, aby cvičení nepřetěžovalo tělo jednostrannými pohyby a aby jednotlivé svaly rostly přiměřeně k celku.

Více

Zlepšit stravovací návyky

Nejde jen o sestavení dietního jídelníčku či krátkodobého výživového plánu.

Při změně životosprávy vám výživový poradce pomůže poznat nové suroviny, způsoby úpravy jídel i strategii nakupování.

Cílem není trpět hlady, ale naopak dopřát tělu chutné a vyvážené jídlo, které pokryje nutriční potřeby a nezatíží ho.

Více

Motivovat ke změně

Vztah mezi trenérem a klientem je jedním z nejdůležitějších prvků celého cvičení.

Většina klientů u nás ve Fitnessii cvičí dlouhodobě, takže je jejich vztah s trenérem velmi přátelský.

Kvalitní trenér by měl kromě samozřejmých odborných znalostí disponovat také určitou osobní vyzrálosti. Měl by se stát klientovi průvodcem na cestě, měl by mu poskytnout motivaci, podporu a pochopení.

Více

Náš přístup

Víme, že dobré výsledky nejsou jen zásluhou perfektního tréninkového plánu. Důležitá je také příjemná atmosféra během cvičení, důvěra a komunikace mezi trenérem a klientem i vyhovující prostor a pomůcky.

Proto naše programy stavíme vždy na těchto základních principech:

Program je vždy šitý na míru klientovi. Zohledníme vaši kondici i představy. Můžete cvičit ráno, v poledne, večer, v tělocvičně či v lese. Časy lekcí můžete měnit dle svého denního programu.

Ve Fitnessii se o vás starají odborníci vyzbrojeni znalostmi i zkušenostmi. Velká většina našich trenérů má fyzioterapeutické vzdělání, proto si můžete být jistí, že cvičením pod jejich vedením svému tělu skutečně prospíváte.

K dispozici máme vlastní nově vybavená studia, kde můžete cvičit v soukromí a příjemném prostředí. Využíváme moderní pomůcky, převážně určené k posilování vlastní vahou.

Trenéři lekce

Co na to klienti?

Eva Žádníková

Eva Žádníková V lednu letošního roku už ručička na mé váze ukazovala 92,2 kg. S těmito kily jsem se dál kamarádit nechtěla a rozhodla se pro to něco dělat. Nikdy jsem nebyla velký sportovec, spíše rekreant. Sport mi nikdy nevadil, ale lenost byla silnější. Zkoušela jsem různá cvičení, ale brzo mě to přestalo bavit a zase jsem nic moc nedělala.

Po několika dnech hledání jsem konečně objevila to, co jsem hledala - Fitnessii. Po zaslání informací na email jsem si domluvila schůzku s majitelkou Mirkou Vošickou. První schůzka s touto milou dámou byla velmi příjemná. Ukázala mi studio, kde se cvičí, seznámila mě s cvičebním plánem a vše mohlo začít.

Ve Fitnessii cvičím od února pod vedením Ing. Tomáše Miřátského a myslím, že je to člověk na svém místě. Řešíme spolu i výživu, upravil mě jídelníček. Vždy se na hodinu cvičení s Tomášem těším, protože nikdy nevím, co mě čeká a co si na mě zase připravil. Je super, že člověk cvičí sám a je pod dozorem celé cvičení. S Tomášem jsem velice spokojená, cvičení s ním mě baví. Ne vždy domluvená hodina kvůli mému zaměstnání vyjde, ale ani to pro něj není problém a domluvíme se na jiný den.

Po třech měsících jsou vidět výsledky - 9kg je pryč. Doufám, že to půjde i nadále takto dobře a cvičení bude jen radost. Všem, co se rozhodují pro sebe něco udělat a nevědí jak začít, doporučuji Fitnesii, protože rodinná atmosféra a individuální přístup je perfektní.

Zuzana Sršňová

Zuzana Sršňová Dva roky jsem se marně snažila do svého nabitého pracovního programu zařadit více pohybu, na který jsem byla ve studentských letech zvyklá. A jak to už asi u většiny lidí bývá, vždy bylo vše ostatní důležitější a já se cítila čím hůře….. Za čtyři roky, co jsem se přestěhovala ze Slovenska do Prahy a začala pracovat od nevidím do nevidím, jsem hodně přibrala, což mně přímo štvalo.

Byla jsem zvyklá na svojí kdysi skutečně štíhlou postavu, která se nezadržitelně zakulacovala, i když jsem to s jídlem moc nepřeháněla. No znáte to - sedavé zaměstnání, minimum sportu a taky velice nepravidelné stravování způsobily, že jsem výrazně ztloustla.

Až s Mirkou, s kterou jsem začala cvičit před 9 měsíci, se mi podařilo najít svůj rytmus, zhubnout a hlavně vytvarovat a zpevnit tělo. Musím říct, že si teď již neumím představit ani týden bez sportu a bez našich ranních hodin, na které se stále moc těším.

Hodiny s Mirkou jsou skvělé, plné inovací, pozitivní energie a dobré nálady. To vše v kombinaci s jejím profesionálním přístupem a příjemným cvičením, které není jenom posilováním na strojích, ale také využívá cviků z jógy, flexibaru, různých balónů a jiných cvičebních pomůcek. Prostě hodiny s mojí osobní trenérkou mně baví stejně, jako můj život a to je co říct:-).

Taky jsem měla tento rok svatbu a díky tomu, že se nám podařilo ubrat skoro 10cm v pase a pěkných pár centimetrů na nohou, bocích a rukou, jsem si mohla dovolit obléci šaty dle mých představ. Můžu Vám všem Mirku a její společnost jenom doporučit, zkuste to a začnete mít své tělo rádi!

Monika Podpěrová

Monika Podpěrová Cvičit s Mirkou je jako pít z pramene čisté živé vody. Každá hodina je pro mě osvěžujícím a povzbuzujícím balzámem nejen pro tělo, ale i pro duši. Mirka umí výborně přizpůsobit cvičení mým aktuálním možnostem, což bylo zvlášť třeba poté, co se mi před patnácti měsíci narodilo miminko.

Nejenže - jako profík každým coulem - velmi taktně hlídá, abych cvičila správně, zdravě a účinně, ale svým osobním a empatickým přístupem dokázala i to, že se já, od přírody lenoch, na každou lekci fakt moc těším. Děkuji. A mimochodem, z předporodní váhy už jsem postupně zhubla třináct kilogramů a cítím se moc dobře.

Alena Masná

Alena Masná "S Mirkou jsem začala cvičit před necelým rokem. Zpočátku jsem příliš nevěřila, že i já mohu udělat tak velkou změnu své postavy. Pod dohledem Mirky jsem za 10 měsíců shodila 15 kg, obvod pasu jsem snížila o 12 cm, celkově jsem zpevnila a vytvarovala postavu. Navíc mě přestala trápit bolavá záda."

Kde cvičíme

Působíme v Praze. Nově zrekonstruované studio vybavené moderními pomůckami najdete na Proseku (Praha 9).

Cena

Cena se odvíjí od množství zakoupených lekcí i zkušeností trenéra. Nabízíme slevy pro studenty, důchodce a dvojice. Podrobný přehled najdete v ceníku.

Jdete do toho? Kontaktujte nás

Kontaktujte Mirku na telefonu 604 181 819 nebo napište na e-mail na mirka@fitnessie.cz.

Začněte a objednejte se na bezplatnou vstupní konzultaci.

Objednejte se
na vstupní konzultaci
Dárkové poukazy

Věnujte svým blízkým poukaz na soukromé lekce jako dárek, který jim opravdu udělá radost.

Preferujete skupinové lekce?

Pokud upřednostňujete před osobními skupinové lekce, vyzkoušejte některou z našich. Lekce jsou stejně jako osobní vedeny zkušenými trenéry a fyzioterapeuty a v počtu maximálně 8 klientů. Cena lekce je 190 Kč.