Proč zvolit osobního trenéra?

Rozhodli jste se změnit svou životosprávu a chystáte se začít pravidelně cvičit. Posilovny vás ale děsí, bojíte se, že se ztrapníte při lekci před ostatními a máte pocit, že neumíte provádět dané cviky správně? Nemusíte se obávat, naši osobní trenéři vás na cvičení připraví. Navíc vás to s nimi bude bavit.

Jaké výhody má cvičení s osobním trenérem ve Fitnessii?

Preferujete-li soukromí před cvičením v přeplněných sálech, nabízíme vám volbu osobního fitness trenéra ve Fitnessii. Ten vám na začátku vše ukáže a vysvětlí, bude se zajímat o vaše sportovní zkušenosti, kondici a zdravotní stav. Přistoupí k vám individuálně, ať už jste maminka po porodu, senior nebo prostě chcete zlepšit svou fyzičku či zhubnout pár kilo.

Jste odborně vedeni a neděláte chyby

Úkolem našich osobních trenérů fitness je naučit vás provádět cviky správným způsobem, aby měla vaše aktivita smysl a cvičení bylo co nejvíc účinné. Fyzioterapeut či fyzioterapeutka dohlédne na váš zdravotní stav, případně doporučí úpravu jídelníčku.

Trenér vás motivuje

Řekněte svému osobnímu trenérovi, čeho chcete cvičením dosáhnout. Vnitřní motivace je ta nejdůležitější. Váš osobní trenér fitness vás bude po celou dobu podporovat a usnadní vám cestu k cíli, který jste si stanovili.

Stáváte se parťáky

Se svou osobní trenérkou či trenérem si vytváříte vztah založený na individuálním přístupu a profesionalitě. Naši fitness trenéři znají váš aktuální stav, možnosti i omezení. Jsou vždy přátelští a chápaví.

V čem vidíme přínos cvičení s osobním trenérem?

Miroslava Vošická
Filosofie fitnessie, stejny text skrz programy. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus eu porttitor nunc. In a mauris auctor, commodo felis eu, posuere purus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Miroslava Vošická Osobní trenérka a majitelka Fitnessie

Co si myslí o cvičení s osobním trenérem klienti?

Jiří Melichar

Jako nadšený dlouholetý stolní tenista a sportovec a zároveň zapřísáhlý nepřítel kondičního běhání, posiloven a podobných zařízení, jsem byl ve 34 letech po operaci předního zkříženého vazu v koleni nucen poněkud přehodnotit situaci. Léta strávená sportem a prací u počítače si vybrala svou daň a zhuntované bylo nejen operované koleno, ale zároveň i záda. V rámci rehabilitací po operaci kolena jsem objevil balanční cviky. Začal navštěvovat fyziotrapeutku a docházet na masáže, což stav zlepšilo. Nicméně bylo jasné, že je třeba posílit nejen rozbitou nohu, ale celé tělo.
Začal jsem hledat na internetu a zkoumat, co by mi asi tak mohlo vyhovovat, abych u toho vydržel dlouhodobě. Po několika týdnech hledání a zkoušení jsem narazil na tento web. Velmi mile mě překvapila možnost cvičit v komorním prostředí s využitím relativně jednoduchých a zároveň komplexních pomůcek (posilovací stroje a těžké činky nemám v oblibě a pro fyzickou přípravu se zaměřením na stolní tenis jsou poměrně nevhodné).
Kontaktoval jsem Fitnessii a opět mě velice mile překvapilo, že se se mnou v brzké době sešla přímo samotná majitelka - sympatická Mirka. Už úvodní rozhovor napovídal tomu, že toto by mohla být ta správná volba. Jelikož bylo třeba i po operaci koleno "hlídat" a zároveň záda už zlobila poměrně silně, doporučila mi Mirka nejprve konzultaci s jejich fyzioterapeutkou, která pak poznatky předala osobnímu trenérovi. Nebyl jsem na tom tak špatně, abych musel cvičit s fyzioterapeutem, tak jsem začal rovnou s osobním trenérem Tomášem. Už při prvním tréninku mi byl Tomáš sympatický, což se s postupem času potvrzuje čím dál víc. Tomáš mi prostě trenérsky i lidsky "sedne". Netlačí příliš na pilu, chápe zdravotní i další (pracovní/časová,...) omezení, trénink navrhuje tak, aby byl pestrý a přínosný a zároveň mě hecuje a motivuje.
K tomu ještě dává velmi rozumná stravovací doporučení. Navíc si skoro při každém tréninku příjemně "pokecáme". Od října 2012 do cca dubna 2012 jsem cvičil pouze jedenkrát týdně hodinu, i přesto bylo vidět postupné zlepšování. Když jsem pak začal cvičit 2x týdně, "forma" šla po několika týdnech výrazně nahoru a vydržela i přes delší přestávky - dovolená, nemoc. Cítím nejen o něco větší sílu, ale zároveň i více energie a celkově se cítím víc v pohodě, tělo je prostě nabuzené. A při mém milovaném stolním tenisu mohu trénovat déle a intentivnějí a po zápasech bývám podstatně méně rozlámaný.
Nakonec ještě znovu smekám před Tomášem, protože dokázal nejen to, že mě cvičení začalo bavit, ale i to, že po jeho radách jsem začal lehce kondičně běhat a věřím tomu, že postupem času bychom se mohli dostat k tomu, že budu běhat rád :-)
Mirko, Tomáši a ostatní členové týmu Fitnessie, kteří jste mi pomohli, díky Vám a doufám, že se všichni budeme ještě hodně dlouho a spokojeně setkávat!!!

S čím potřebujete pomoci?

Ať už chcete hubnout, zlepšit svou výdrž nebo se potřebujete dostat do formy jako novopečená maminka či důchodce, každou lekci vám přizpůsobíme na míru.

Cvičení na hubnutí, tvarování a formování postavy

Rehabilitační cvičení

Zlepšení fyzické kondice

Cvičení po porodu

Jdete do toho? Kontaktujte nás

Kontaktujte Mirku na telefonu 604 181 819 nebo napište na e-mail na mirka@fitnessie.cz.

Začněte s tréninkem nebo se objednejte na konzultaci zdarma.

Chci začít cvičit