Senior program

Nikdy není pozdě začít s pohybem a zdravým životním stylem. Individuální lekce pro seniory jsou ideální příležitostí, jak se seznámit s bezpečným a funkčním cvičením, s moderními pomůckami a zásadami zdravého životního stylu. V komorním a příjemném prostředí, pod dohledem odborníků.

Proč zvolit cvičení s osobním trenérem?

Soukromí a klid

Cvičení probíhá v příjemné atmosféře a soukromí. Na lekci jste jen vy a váš trenér, proto můžete v klidu cvičit bez ostychu z prostředí velkého fitness centra.

Kvalifikovaný trenér

Lekce vedou zkušení fyzioterapeuté, proto se nemusíte obávat o své zdraví. Lekce jsou zcela podřízeny aktuálnímu zdravotnímu stavu a kondici.

Individuální program

Každý preferuje jiný typ cvičení. Ve Fitnessii vyzkoušíte mnoho typů aktivit a cvičení bude takové, aby vás co nejvíce bavilo.

Lekce mohou probíhat také pod širým nebem, samozřejmostí je využití nejrůznějších moderních pomůcek. Fyzioterapeut naučí, jak je správně používat a vysvětlí, k čemu slouží.

Více

Zdravotní benefity

Pravidelné cvičení pod odborným dohledem je perfektní prevencí zdravotních potíží a civilizačních chorob. Pomocí pohybu můžete zmírnit bolesti, které vás trápí i delší čas.

Největší výhodou individuálních lekcí je jejich variabilita a přizpůsobení aktuálním potřebám. Nestane se, že po vás trenér bude chtít dlouhé série sedů-lehů či zvedání těžkých činek. Stejně tak nehrozí, že pro vás budou lekce příliš snadné a nepřinesou vám žádný užitek.

A v neposlední řadě můžete cvičit v denní dobu, která vám vyhovuje. Skupinová cvičení pro seniory bývají v naprosté většině případů v dopoledních hodinách, což nemusí každému vyhovovat. Ve Fitnessii si čas cvičení určíte sami po dohodě s fyzioterapeutem.

Více

Náš přístup

Víme, že dobré výsledky nejsou jen zásluhou perfektního tréninkového plánu. Důležitá je také příjemná atmosféra během cvičení, důvěra a komunikace mezi trenérem a klientem i vyhovující prostor a pomůcky.

Proto naše programy stavíme vždy na těchto základních principech:

Program je vždy šitý na míru klientovi. Zohledníme vaši kondici i představy. Můžete cvičit ráno, v poledne, večer, v tělocvičně či v lese. Časy lekcí můžete měnit dle svého denního programu.

Ve Fitnessii se o vás starají odborníci vyzbrojeni znalostmi i zkušenostmi. Většina našich trenérů má fyzioterapeutické vzdělání, proto si můžete být jistí, že cvičením pod jejich vedením svému tělu skutečně prospíváte.

K dispozici máme vlastní nově vybavená studia, kde můžete cvičit v soukromí a příjemném prostředí. Využíváme moderní pomůcky, převážně určené k posilování vlastní vahou.

Trenéři lekce

Co na to klienti?

Ing. Zlata Pabstová

Ing. Zlata Pabstová "O možnosti cvičení ve fitnesscentru s osobním trenérem jsem se dozvěděla v červenci 2007 od své dobré známé. Nadchla mě myšlenka cvičit pravidelně pod odborným dohledem, a to nejen kvůli zhubnutí či proti bolestem páteře a kloubů, ale též kvůli zlepšení kondice a celkového psychického naladění.

Neváhala jsem a hned jsem se přihlásila na cvičení ve Fitnessii. Před vlastním cvičením předcházela lékařská prohlídka kvůli vhodnosti a typu cvičení vzhledem k mým konkrétním potřebám a problémům. Od té doby chodím cvičit do fitnesscentra každý týden. Zpočátku to bylo intenzivní cvičení 2x týdně, asi po půl roce jsem začala cvičit 1x týdně.

Cvičím tedy pravidelně už téměř 1,5 roku, ale cvičení mě stále baví a motivuje. Lekce jsou pestré a zajímavé, oceňuji profesionálnost, snahu o zdokonalování a učení se novým věcem, komplexnost fyzické i dušení stránky cvičení.

Od té doby, co cvičím, nemám problémy ani s páteří ani klouby, i když mi bylo před lety řečeno, že vzhledem k mému věku mám již artrózní kolena, takže nemohu čekat nic jiného než stálou bolest. Neměli pravdu - cítím se díky pravidelnému cvičení teď daleko lépe, než před 20 lety, kdy jsem necvičila. "

Alena Rezková

Alena Rezková Jmenuji se Alena Rezková a je mi 60 let. Ke kulatým narozeninám mi mé dcery jako dárek pořídily cvičení s trenérem ve studiu Fitnessie. Jsem totiž po těžké operaci a potřebovala jsem opět vrátit kondičku. Bolela mne hodně záda a za krkem, také rameno.

Svaly jsem měla ochablé. Před operací jsem sice chodila také cvičit, ale vůbec jsem si neuměla představit, co osobní trenér znamená.

Šla jsem do neznáma, ale hned po první hodině jsem byla velice spokojená. Hodina utekla jako voda, paní Mirka mi naučila správně dýchat, správně při cvičení držet tělo. Každá hodina je jiná. Cvičím pilates, rovnováhu na balančních pomůckách, cvičím na velkém balónu, s gumou a podle instrukcí cvičím i doma.

Cvičení je prostě ušito na míru mým možnostem. Dnes po 12 lekcích mohu zodpovědně říci, že záda nebolí, také za krkem mi bolí jen, když se mění počasí. A rameno, které mi bolelo přes rok se také velice zlepšilo.Posílily se mi břišní svaly. Mám lepší náladu a je mi fajn!

Prostě cvičení s paní Mirkou vřele doporučuji, hodiny jsou velice příjemné, v klidném a hezkém prostředí a vždy se těším!

Kde cvičíme

Působíme v Praze. Nově zrekonstruované studio vybavené moderními pomůckami najdete na Proseku (Praha 9).

Cena

Cena se odvíjí od množství zakoupených lekcí i zkušeností trenéra. Nabízíme slevy pro studenty, důchodce a dvojice. Podrobný přehled najdete v ceníku.

Jdete do toho? Kontaktujte nás

Kontaktujte Mirku na telefonu 604 181 819 nebo napište na e-mail na mirka@fitnessie.cz.

Začněte a objednejte se na bezplatnou vstupní konzultaci.

Objednejte se
na vstupní konzultaci
Dárkové poukazy

Věnujte svým blízkým poukaz na soukromé lekce jako dárek, který jim opravdu udělá radost.

Preferujete skupinové lekce?

Pokud upřednostňujete před osobními skupinové lekce, vyzkoušejte něktou z našich. Lekce jsou stejně jako osobní vedeny zkušenými trenéry a fyzioterapeuty a v počtu maximálně 8 klientů. Cena lekce je 190 Kč.