Soukromé lekce jógy

Chcete posunout své praktikování jógy na novou úroveň? Chybí vám na skupinových lekcích důkladná kontrola správného (a zdravého) provedení pozic? Máte z jógy obavy kvůli specifickým zdravotním problémům? Anebo byste se chtěli zbavit stresující přítomnosti ostatních a zaměřit se při provádění asán jenom na sebe sama? Soukromé lekce jógy vám umožní dostat z každé minuty strávené na józe to nejlepší.

Jóga

Jóga je starobylé indické cvičení, které kromě souboru asán (jógových pozic) zahrnuje i soubor filosofických nauk a etický přístup k životu. Na západě je ale v současnosti populární zejména jako cvičení, které klade důraz na celostním přístup: nezaměřuje se pouze na specifické partie, ale posiluje celé tělo, podporuje rovnováhu, správné dýchání i psychiku.

Individuální plán lekcí

Jednou z etických zásad jógy je neubližovat. To platí nejen ve vztahu k ostatním lidem, ale i k sobě samému: cvičení by vám vždy mělo být příjemné a v jednotlivých pozicích by vás nic nemělo silně bolet. Protože půjde o lekce jen pro vás, může lektorka sestavit plán lekce přesně na míru a vytvořit tak cvičení, které vám bude příjemné, ale zároveň pro vás bude výzvou. Je už na vás, jestli si budete chtít vybrat jemnou hatha jógu, nebo dynamičtější variantu.

Jóga zdravě

Jóga má mnoho zdravotních benefitů na fyzickou kondici i na psychický stav. Aby jóga pomáhala a neškodila, zvláště pokud máte zdravotní problémy s páteří nebo s klouby, je nutné dohlédnout na správné provádění pozic a případně jógovou praxi uzpůsobit. Naše lektorky vám na soukromých lekcích pomohou naučit se správný jógový dech a provádět každou pozici optimálním způsobem.

Trenéři lekce

   

Kde cvičíme

Působíme v Praze. Nově zrekonstruované studio vybavené moderními pomůckami najdete na Proseku (Praha 9).

Cena

Cena za jednu lekci je 900 Kč.

Jdete do toho? Kontaktujte nás

Kontaktujte Mirku na telefonu 604 181 819 nebo napište na e-mail na mirka@fitnessie.cz.

Na nic nečekejte a přihlaste se na první lekci.

Chci začít cvičit

Dárkové poukazy

Věnujte svým blízkým poukaz na soukromé lekce jako dárek, který jim opravdu udělá radost.