Zlepšení fyzické kondice

Zadýcháte se i při malé námaze? Jste po fyzickém výkonu neúměrně unaveni? Nebo pravidelně sportujete a chcete dokázat víc? Osobní trenéři a fyzioterapeuté z Fitnessie vám pomohou zlepšit vaši kondici a poradí se všemi úskalími, které vás mohou potkat. Octnete se pod dohledem zkušených odborníků, kteří dokáží zhodnotit vaše zdraví a kondici a připravit vám cvičební program na míru.

Zlepšování kondice je vhodné pro sportovní začátečníky, kteří se potřebují dostat do formy, tak pro sportovce, kteří hledají cesty, jak zvýšit svou výkonnost a dosáhnout lepších výkonů.

Program vám pomůže:

Kompenzovat sedavé zaměstnání

I pokud jste nuceni trávit mnoho hodin denně vsedě u počítače, můžete být v kondici. Při vytváření tréninkového plánu bereme v úvahu problémy, které dlouhé sezení může přinášet.

Častá je například bolest zad, která může počátky pravidelného cvičení ztěžovat a znepříjemňovat. Správně sestavený program vám pomůže tyto bolesti odstranit a otevřít cestu k dobré fyzičce a zdravému životnímu stylu.

Více

Zvládnout vyšší fyzickou zátěž

Díky pravidelnému cvičení budete stačit svým dětem, aktivnějším přátelům, rychlému životnímu tempu či sportovním soupeřům. Ať už chcete na své kondici zapracovat z jakéhokoliv důvodu, postupnými kroky se dopracujete k vyšší odolnosti.

Posílit kardiovaskulární systém a předejít vzniku civilizačních chorob

Nejde jen o sportovní výkonnost, ale především o zdraví. Pravidelné cvičení a tělo v kondici snižují pravděpodobnost civilizačních chorob.

Oslabený kardiovaskulární systém s sebou přináší vyšší rizika srdečních chorob, vysokého krevního tlaku či mozkových příhod. Vyšší hmotnost zase může být příčinou cukrovky i rozvoje nádorů. Cílené a pravidelné zvyšování tělesné kondice pomáhá rizika snižovat.

Více

Naučit se zdravě relaxovat pohybem

Sport by neměl být nepříjemnou povinností, ale především radostí a zábavou. Po sportovním výkonu vás zaplaví endorfiny - hormony štěstí, které vás za předchozí fyzickou námahu odmění.

Naši osobní trenéři a fyzioterapeuté vám pomohou vybudovat správné cvičební návyky a zařadit pohyb do vašeho běžného života.

Více

Náš přístup

Víme, že dobré výsledky nejsou jen zásluhou perfektního tréninkového plánu. Důležitá je také příjemná atmosféra během cvičení, důvěra a komunikace mezi trenérem a klientem i vyhovující prostor a pomůcky.

Proto naše programy stavíme vždy na těchto základních principech:

Program je vždy šitý na míru klientovi. Zohledníme vaši kondici i představy. Můžete cvičit ráno, v poledne, večer, v tělocvičně či v lese. Časy lekcí můžete měnit dle svého denního programu.

Ve Fitnessii se o vás starají odborníci vyzbrojeni znalostmi i zkušenostmi. Většina našich trenérů má fyzioterapeutické vzdělání, proto si můžete být jistí, že cvičením pod jejich vedením svému tělu skutečně prospíváte.

K dispozici máme vlastní nově vybavená studia, kde můžete cvičit v soukromí a příjemném prostředí. Využíváme moderní pomůcky, převážně určené k posilování vlastní vahou.

Trenéři lekce

Co na to klienti?

Petra

Petra Při hledání vhodného cvičení v dosahu bydliště jsem narazila na Fitnessii jako alternativu běžných cvičebních skupinových lekcí, které mi ne vždy časově vyhovovaly. Představovala jsem si individuální přístup ke cvičení vyhovující "mým" časovým potřebám a zaměřený na „mé“ problémové partie.

Cvičení ve Fitnessii mi však nabídlo o mnoho více. Každou hodinu si skutečně užívám a vážím si toho, že ji mohu absolvovat venku v dosahu bydliště, je ušitá na míru mně a je pokaždé jiná. Zlepšila se mi psychická i fyzická kondice a vnitřní kázeň, naučila jsem se lépe vnímat potřeby svého těla a přemýšlet nad tím co jím, neboť Tomáš Miřátský je nejen skvělý trenér, ale i výživový poradce v jednom.

Děkuji za tuto skvělou možnost cvičení.

Kateřina Tůmová

Je mi 49 let a nikdy jsem neměla velký problém s nadváhou.V průběhu života jsem vyzkoušela různé typy cvičení, ale nikdy jsem nevydržela cvičit moc dlouho. Měla jsem problém se donutit na hodinu jít z různých důvodů.S přibývajícím věkem jsem začala cítit potřebu dělat něco pro své tělo, abych si zvýšila fyzickou kondici a zpevnila svaly.Věděla jsem, že sama to nedokážu. Našla jsem na internetu nabídku na cvičení ve Fitnessie studiu na Proseku, které mi vyhovovalo svojí velikostí i lokalitou. Odhodlala jsem se tam zavolat. Vedoucí studia mne velmi mile přijala a podrobně vše vysvětlila. Začala jsem cvičit nejprve se Zuzkou, velmi příjemnou fyzioterapeutkou a po několika lekcích jsem přešla na cvičení k Tomášovi. Individuální cvičení pod dohledem zkušeného odborníka mi maximálně vyhovuje. Při cvičení i po něm se cítím dobře. Rozhodla jsem se cvičit pravidelně 2x v týdnu. S Tomášem řeším i výživové poradenství.
Snažím se k jeho radám ať už ve cvičení nebo ve výživě přistupovat zodpovědně. Cvičit chodím brzy odpoledne, ve studiu většinou nikdo není, což považuji za výhodu. V případě , že mi do cvičení zasáhnou nějaké neodkladné povinnosti Tomáš mi vyjde vstříc a hodinu posuneme. Nikdy jsem si nemyslela, že budu chodit cvičit ráda, ale je to tak. Cítím se dobře. Díky za to.

Jiří Melichar

Jako nadšený dlouholetý stolní tenista a sportovec a zároveň zapřísáhlý nepřítel kondičního běhání, posiloven a podobných zařízení, jsem byl ve 34 letech po operaci předního zkříženého vazu v koleni nucen poněkud přehodnotit situaci. Léta strávená sportem a prací u počítače si vybrala svou daň a zhuntované bylo nejen operované koleno, ale zároveň i záda. V rámci rehabilitací po operaci kolena jsem objevil balanční cviky. Začal navštěvovat fyziotrapeutku a docházet na masáže, což stav zlepšilo. Nicméně bylo jasné, že je třeba posílit nejen rozbitou nohu, ale celé tělo.

Začal jsem hledat na internetu a zkoumat, co by mi asi tak mohlo vyhovovat, abych u toho vydržel dlouhodobě. Po několika týdnech hledání a zkoušení jsem narazil na tento web. Velmi mile mě překvapila možnost cvičit v komorním prostředí s využitím relativně jednoduchých a zároveň komplexních pomůcek (posilovací stroje a těžké činky nemám v oblibě a pro fyzickou přípravu se zaměřením na stolní tenis jsou poměrně nevhodné).

Kontaktoval jsem Fitnessii a opět mě velice mile překvapilo, že se se mnou v brzké době sešla přímo samotná majitelka - sympatická Mirka. Už úvodní rozhovor napovídal tomu, že toto by mohla být ta správná volba. Jelikož bylo třeba i po operaci koleno "hlídat" a zároveň záda už zlobila poměrně silně, doporučila mi Mirka nejprve konzultaci s jejich fyzioterapeutkou, která pak poznatky předala osobnímu trenérovi. Nebyl jsem na tom tak špatně, abych musel cvičit s fyzioterapeutem, tak jsem začal rovnou s osobním trenérem Tomášem. Už při prvním tréninku mi byl Tomáš sympatický, což se s postupem času potvrzuje čím dál víc. Tomáš mi prostě trenérsky i lidsky "sedne". Netlačí příliš na pilu, chápe zdravotní i další (pracovní/časová,...) omezení, trénink navrhuje tak, aby byl pestrý a přínosný a zároveň mě hecuje a motivuje.

K tomu ještě dává velmi rozumná stravovací doporučení. Navíc si skoro při každém tréninku příjemně "pokecáme". Od října 2012 do cca dubna 2012 jsem cvičil pouze jedenkrát týdně hodinu, i přesto bylo vidět postupné zlepšování. Když jsem pak začal cvičit 2x týdně, "forma" šla po několika týdnech výrazně nahoru a vydržela i přes delší přestávky - dovolená, nemoc. Cítím nejen o něco větší sílu, ale zároveň i více energie a celkově se cítím víc v pohodě, tělo je prostě nabuzené. A při mém milovaném stolním tenisu mohu trénovat déle a intentivnějí a po zápasech bývám podstatně méně rozlámaný.

Nakonec ještě znovu smekám před Tomášem, protože dokázal nejen to, že mě cvičení začalo bavit, ale i to, že po jeho radách jsem začal lehce kondičně běhat a věřím tomu, že postupem času bychom se mohli dostat k tomu, že budu běhat rád :-)

Mirko, Tomáši a ostatní členové týmu Fitnessie, kteří jste mi pomohli, díky Vám a doufám, že se všichni budeme ještě hodně dlouho a spokojeně setkávat!

Lucka

Cvičení ve Fitnessii jsem našla náhodně na internetu. Napsala jsem na uvedený kontakt a v podstatě ihned mi přišla odpověď. První schůzka proběhla hned v následujícím týdnu s paní Vošickou, kde jsem nastínila svoji představu. Mám dvě děti, které jsou oba již školou povinné a mají oba časově náročné koníčky, takže najít prostor sama pro sebe je docela náročné. Ale podařilo se a cvičení mohlo začít.

Od počátku mě má na starosti trenérka Bára Paimová, která je velice příjemná a na každou hodinu výborně připravená. Každé cvičení začíná „zahřátím svalů“ a po té se zaměříme na mé problémové partie.

S týmem Fitnessie jsem spokojená. Jsou všichni velice příjemní a snaží se vyjít maximálně vstříc, můžu všem jen doporučit.

Kde cvičíme

Působíme v Praze. Nově zrekonstruovaná studia vybavená moderními pomůckami najdete v Kobylisích (Praha 8) a na Proseku (Praha 9).

Cena

Cena se odvíjí od množství zakoupených lekcí i zkušeností trenéra. Nabízíme slevy pro studenty, důchodce a dvojice. Podrobný přehled najdete v ceníku.

Jdete do toho? Kontaktujte nás

Kontaktujte Mirku na telefonu 604 181 819 nebo napište na e-mail na mirka@fitnessie.cz.

Začněte a objednejte se na bezplatnou vstupní konzultaci.

Objednejte se
na vstupní konzultaci

Preferujete skupinové lekce?

Pokud upřednostňujete před osobními skupinové lekce, vyzkoušejte něktou z našich. Lekce jsou stejně jako osobní vedeny zkušenými trenéry a fyzioterapeuty a v počtu maximálně 8 klientů. Cena lekce je 190 Kč.