Zlepšení fyzické kondice

Zadýcháte se i při malé námaze? Jste po fyzickém výkonu neúměrně unaveni? Nebo pravidelně sportujete a chcete dokázat víc? Osobní trenéři a fyzioterapeuté z Fitnessie vám pomohou zlepšit vaši kondici a poradí se všemi úskalími, které vás mohou potkat. Octnete se pod dohledem zkušených odborníků, kteří dokáží zhodnotit vaše zdraví a kondici a připravit vám cvičební program na míru.

Zlepšování kondice je vhodné pro sportovní začátečníky, kteří se potřebují dostat do formy, tak pro sportovce, kteří hledají cesty, jak zvýšit svou výkonnost a dosáhnout lepších výkonů.

Program vám pomůže:

Kompenzovat sedavé zaměstnání

I pokud jste nuceni trávit mnoho hodin denně vsedě u počítače, můžete být v kondici. Při vytváření tréninkového plánu bereme v úvahu problémy, které dlouhé sezení může přinášet.

Častá je například bolest zad, která může počátky pravidelného cvičení ztěžovat a znepříjemňovat. Správně sestavený program vám pomůže tyto bolesti odstranit a otevřít cestu k dobré fyzičce a zdravému životnímu stylu.

Více

Zvládnout vyšší fyzickou zátěž

Díky pravidelnému cvičení budete stačit svým dětem, aktivnějším přátelům, rychlému životnímu tempu či sportovním soupeřům. Ať už chcete na své kondici zapracovat z jakéhokoliv důvodu, postupnými kroky se dopracujete k vyšší odolnosti.

Posílit kardiovaskulární systém a předejít vzniku civilizačních chorob

Nejde jen o sportovní výkonnost, ale především o zdraví. Pravidelné cvičení a tělo v kondici snižují pravděpodobnost civilizačních chorob.

Oslabený kardiovaskulární systém s sebou přináší vyšší rizika srdečních chorob, vysokého krevního tlaku či mozkových příhod. Vyšší hmotnost zase může být příčinou cukrovky i rozvoje nádorů. Cílené a pravidelné zvyšování tělesné kondice pomáhá rizika snižovat.

Více

Naučit se zdravě relaxovat pohybem

Sport by neměl být nepříjemnou povinností, ale především radostí a zábavou. Po sportovním výkonu vás zaplaví endorfiny - hormony štěstí, které vás za předchozí fyzickou námahu odmění.

Naši osobní trenéři a fyzioterapeuté vám pomohou vybudovat správné cvičební návyky a zařadit pohyb do vašeho běžného života.

Více

Náš přístup

Víme, že dobré výsledky nejsou jen zásluhou perfektního tréninkového plánu. Důležitá je také příjemná atmosféra během cvičení, důvěra a komunikace mezi trenérem a klientem i vyhovující prostor a pomůcky.

Proto naše programy stavíme vždy na těchto základních principech:

Program je vždy šitý na míru klientovi. Zohledníme vaši kondici i představy. Můžete cvičit ráno, v poledne, večer, v tělocvičně či v lese. Časy lekcí můžete měnit dle svého denního programu.

Ve Fitnessii se o vás starají odborníci vyzbrojeni znalostmi i zkušenostmi. Většina našich trenérů má fyzioterapeutické vzdělání, proto si můžete být jistí, že cvičením pod jejich vedením svému tělu skutečně prospíváte.

K dispozici máme vlastní nově vybavená studia, kde můžete cvičit v soukromí a příjemném prostředí. Využíváme moderní pomůcky, převážně určené k posilování vlastní vahou.

Trenéři lekce

Co na to klienti?

Petra

Petra Při hledání vhodného cvičení v dosahu bydliště jsem narazila na Fitnessii jako alternativu běžných cvičebních skupinových lekcí, které mi ne vždy časově vyhovovaly. Představovala jsem si individuální přístup ke cvičení vyhovující "mým" časovým potřebám a zaměřený na „mé“ problémové partie.

Cvičení ve Fitnessii mi však nabídlo o mnoho více. Každou hodinu si skutečně užívám a vážím si toho, že ji mohu absolvovat venku v dosahu bydliště, je ušitá na míru mně a je pokaždé jiná. Zlepšila se mi psychická i fyzická kondice a vnitřní kázeň, naučila jsem se lépe vnímat potřeby svého těla a přemýšlet nad tím co jím, neboť Tomáš Miřátský je nejen skvělý trenér, ale i výživový poradce v jednom.

Děkuji za tuto skvělou možnost cvičení.

Kateřina Tůmová

Je mi 49 let a nikdy jsem neměla velký problém s nadváhou.V průběhu života jsem vyzkoušela různé typy cvičení, ale nikdy jsem nevydržela cvičit moc dlouho. Měla jsem problém se donutit na hodinu jít z různých důvodů.S přibývajícím věkem jsem začala cítit potřebu dělat něco pro své tělo, abych si zvýšila fyzickou kondici a zpevnila svaly.Věděla jsem, že sama to nedokážu. Našla jsem na internetu nabídku na cvičení ve Fitnessie studiu na Proseku, které mi vyhovovalo svojí velikostí i lokalitou. Odhodlala jsem se tam zavolat. Vedoucí studia mne velmi mile přijala a podrobně vše vysvětlila. Začala jsem cvičit nejprve se Zuzkou, velmi příjemnou fyzioterapeutkou a po několika lekcích jsem přešla na cvičení k Tomášovi. Individuální cvičení pod dohledem zkušeného odborníka mi maximálně vyhovuje. Při cvičení i po něm se cítím dobře. Rozhodla jsem se cvičit pravidelně 2x v týdnu. S Tomášem řeším i výživové poradenství.
Snažím se k jeho radám ať už ve cvičení nebo ve výživě přistupovat zodpovědně. Cvičit chodím brzy odpoledne, ve studiu většinou nikdo není, což považuji za výhodu. V případě , že mi do cvičení zasáhnou nějaké neodkladné povinnosti Tomáš mi vyjde vstříc a hodinu posuneme. Nikdy jsem si nemyslela, že budu chodit cvičit ráda, ale je to tak. Cítím se dobře. Díky za to.

Jiří Melichar

Jako nadšený dlouholetý stolní tenista a sportovec a zároveň zapřísáhlý nepřítel kondičního běhání, posiloven a podobných zařízení, jsem byl ve 34 letech po operaci předního zkříženého vazu v koleni nucen poněkud přehodnotit situaci. Léta strávená sportem a prací u počítače si vybrala svou daň a zhuntované bylo nejen operované koleno, ale zároveň i záda. V rámci rehabilitací po operaci kolena jsem objevil balanční cviky. Začal navštěvovat fyziotrapeutku a docházet na masáže, což stav zlepšilo. Nicméně bylo jasné, že je třeba posílit nejen rozbitou nohu, ale celé tělo.

Začal jsem hledat na internetu a zkoumat, co by mi asi tak mohlo vyhovovat, abych u toho vydržel dlouhodobě. Po několika týdnech hledání a zkoušení jsem narazil na tento web. Velmi mile mě překvapila možnost cvičit v komorním prostředí s využitím relativně jednoduchých a zároveň komplexních pomůcek (posilovací stroje a těžké činky nemám v oblibě a pro fyzickou přípravu se zaměřením na stolní tenis jsou poměrně nevhodné).

Kontaktoval jsem Fitnessii a opět mě velice mile překvapilo, že se se mnou v brzké době sešla přímo samotná majitelka - sympatická Mirka. Už úvodní rozhovor napovídal tomu, že toto by mohla být ta správná volba. Jelikož bylo třeba i po operaci koleno "hlídat" a zároveň záda už zlobila poměrně silně, doporučila mi Mirka nejprve konzultaci s jejich fyzioterapeutkou, která pak poznatky předala osobnímu trenérovi. Nebyl jsem na tom tak špatně, abych musel cvičit s fyzioterapeutem, tak jsem začal rovnou s osobním trenérem Tomášem. Už při prvním tréninku mi byl Tomáš sympatický, což se s postupem času potvrzuje čím dál víc. Tomáš mi prostě trenérsky i lidsky "sedne". Netlačí příliš na pilu, chápe zdravotní i další (pracovní/časová,...) omezení, trénink navrhuje tak, aby byl pestrý a přínosný a zároveň mě hecuje a motivuje.

K tomu ještě dává velmi rozumná stravovací doporučení. Navíc si skoro při každém tréninku příjemně "pokecáme". Od října 2012 do cca dubna 2012 jsem cvičil pouze jedenkrát týdně hodinu, i přesto bylo vidět postupné zlepšování. Když jsem pak začal cvičit 2x týdně, "forma" šla po několika týdnech výrazně nahoru a vydržela i přes delší přestávky - dovolená, nemoc. Cítím nejen o něco větší sílu, ale zároveň i více energie a celkově se cítím víc v pohodě, tělo je prostě nabuzené. A při mém milovaném stolním tenisu mohu trénovat déle a intentivnějí a po zápasech bývám podstatně méně rozlámaný.

Nakonec ještě znovu smekám před Tomášem, protože dokázal nejen to, že mě cvičení začalo bavit, ale i to, že po jeho radách jsem začal lehce kondičně běhat a věřím tomu, že postupem času bychom se mohli dostat k tomu, že budu běhat rád :-)

Mirko, Tomáši a ostatní členové týmu Fitnessie, kteří jste mi pomohli, díky Vám a doufám, že se všichni budeme ještě hodně dlouho a spokojeně setkávat!

Lucka

Cvičení ve Fitnessii jsem našla náhodně na internetu. Napsala jsem na uvedený kontakt a v podstatě ihned mi přišla odpověď. První schůzka proběhla hned v následujícím týdnu s paní Vošickou, kde jsem nastínila svoji představu. Mám dvě děti, které jsou oba již školou povinné a mají oba časově náročné koníčky, takže najít prostor sama pro sebe je docela náročné. Ale podařilo se a cvičení mohlo začít.

Od počátku mě má na starosti trenérka Bára Paimová, která je velice příjemná a na každou hodinu výborně připravená. Každé cvičení začíná „zahřátím svalů“ a po té se zaměříme na mé problémové partie.

S týmem Fitnessie jsem spokojená. Jsou všichni velice příjemní a snaží se vyjít maximálně vstříc, můžu všem jen doporučit.

Kde cvičíme

Působíme v Praze. Nově zrekonstruované studio vybavené moderními pomůckami najdete na Proseku (Praha 9).

Cena

Cena se odvíjí od množství zakoupených lekcí i zkušeností trenéra. Nabízíme slevy pro studenty, důchodce a dvojice. Podrobný přehled najdete v ceníku.

Jdete do toho? Kontaktujte nás

Kontaktujte Mirku na telefonu 604 181 819 nebo napište na e-mail na mirka@fitnessie.cz.

Začněte a objednejte se na bezplatnou vstupní konzultaci.

Objednejte se
na vstupní konzultaci
Dárkové poukazy

Věnujte svým blízkým poukaz na soukromé lekce jako dárek, který jim opravdu udělá radost.

Preferujete skupinové lekce?

Pokud upřednostňujete před osobními skupinové lekce, vyzkoušejte něktou z našich. Lekce jsou stejně jako osobní vedeny zkušenými trenéry a fyzioterapeuty a v počtu maximálně 8 klientů. Cena lekce je 190 Kč.