Hatha jóga

V současné době se toto cvičení neprovozuje. Podívejte se na rozvrh a vyberte jiné.

Jóga je cvičení s mnohaletou tradicí. Vychází ze souladu mezi pohybem a dechem. Cvičení jógy je aktivita pro mladší i starší, začátečníky i zkušené, kterou zvládne opravdu každý. Protáhnete si tělo po dlouhém dni, posílíte své svaly, zkoncentrujete se a odpočinete si.

O józe

Jednotlivé ásany jsou kombinovány s dechovým cvičením a napomáhají správnému držení těla. Jóga uvolňuje tělo i mysl a zmírňuje bolesti různého původu, zejména bolesti zad. Součástí lekce jógy jsou také relaxační techniky.

Zdravotní výhody:

pocítíte příliv energie, odbouráte stres, najdete rovnováhu a vnitřní klid

zapojíte velké množství svalů, včetně hlubokých

rozvinete svou ohebnost, sílu a zlepšíte svou stabilitu

vytvarujete si postavu

Rozvrh lekcí

Trenéři lekce

Kde cvičíme

Působíme v Praze. Nově zrekonstruované studio vybavené moderními pomůckami najdete na Proseku (Praha 9).

Cena

Ceny lekcí naleznete v ceníku.

Jdete do toho? Kontaktujte nás

Kontaktujte Mirku na telefonu 604 181 819 nebo napište na e-mail na mirka@fitnessie.cz.

Na nic nečekejte a přihlaste se na první lekci.

Chci začít cvičit
Dárkové poukazy

Věnujte svým blízkým poukaz na cvičení jako dárek, který jim opravdu udělá radost.

Co na to klienti?

Věra Černá

Do studia Fitnessie jsem se dostala na popud své sestry, která na Proseku bydlí. V loňském roce jsem byla nucena změnit zaměstnání a následovalo psychycké vypětí a stres zda novou práci zvládnu. Navíc jsem začala pracovat v kanceláři, takže 8hodin sedím u počítače.

Potřebovala jsem najít něco na relaxaci, protažení a posílení svalů, aby mě nebolely záda. Nemusím cvičení dynamické, takže volba Hatha jógy byla přesná a mě ušitá na míru. Studio Fitnessie je malé, téměř intimní a cvičitelka je komunikativní, příjemná a velmi pozitivní což je velký bonus na lekcích. Během cvičení nás kontroluje a upravuje do správné pózy, aby jsme si neublížily.

Toto vše mi velmi vyhovuje a z jejích lekcí odcházím nabitá a spokojená. Je pravdou, že druhý den kolikrát cítím svaly, o kterých jsem neměla ani tušení, ale to patří k věci a já se vždy těším na další lekci. Forma permanentek, kdy může člověk libovolně střídat lekce-cvičení je výborná. Jinými slovy – kdo moc nemusí velké tělocvičny bude ve studiu Fitnessie spokojen i co se týče dopravní dostupnosti.

Zsanett Szücs Sipos

Zsanett Szücs Sipos Jsem maminkou dvou dětí, se spousty ůkolů a málo času na sebe. Ženy, které žijí v podobné životní etapě, tuto fázi moc dobře znají. Občas, když se mi povede "utéct" od rodiny, ráda si zajdu do Fitnessie na jogu. Vždycky se strašně těším, protože vím, že mně čeká dobře zasloužená relaxace s úžasnou lektorkou.

Mirku, majitelku společnosti Fitnessie, už znám dlouhá léta, a vždy, když se jí potkám, mně okouzluje ten "drive" a vnitřní usměv, který z ní je na metry cítit :). Mirka se stejním úsměvem a drivem budovala svoje studio. Je mi tam dobře, cítím se tam jako doma kvůli milému prostředí, ne jako v nějakém narvaném "fitku".

Chcete posunout své praktikování jógy na novou úroveň?

Objednejte se na individuální lekce jógy.