Studio Prosek

  • Adresa: Desenská 583/5, Praha 9, Střížkov (mapa)
  • Info a rezervace: +420 604 181 819
Rozvrh skupinových lekcí
Studio se nachází v klidné zástavbě na kraji Proseka. Dostupné je z několika stanic metra linky C i B. Prostor je zrekonstruován a vybaven množstvím moderních cvičících pomůcek. V létě se nemusíte bát příliš vysokých teplot: obě naše studia jsou plně klimatizovaná.

Interiér studia

Jak se k nám dostanete


Autem Naše studio na Proseku je skvěle dostupné autem, nachází se v blízkosti Městského okruhu i Kbelské silnice. V blízkém okolí zaparkujete bez problému a zdarma.

Pěšky ze stanice metra Střížkov Linkou C dojeďte do stanice Střížkov, vystupte a vydejte se směrem k Poliklinice Prosek, kterou uvidíte přímo z vestibulu metra. Pokračujte dále ulicí Lovosická, za velkým parkovištěm odbočte doleva do Zásadské. Na jejím konci se ulice kříží s Desenskou, ve které najdete i naše studio. Pěší cesta trvá asi 10 minut, absolventi běžeckého tréningu to zvládnou ještě rychleji.

Autobusem ze stanice metra Střížkov Cestu ze stanice Střížkov si můžete zkrátit pomocí krátké jízdy autobusem. Autobusy 155, 166, 182 a 201 staví přímo u stanice metra. Svezete se pouze jednu zastávku na Polikliniku Prosek a odtud budete pokračovat pěšky. Pěší cesta ze zastávky trvá přibližně 5 min.

Autobusem z Letňan Z Letňan k nám dopravou přiletíte během chvilky. Cesta autobusem 201 ze zastávky Letňany na Polikliniku Prosek trvá jen 6 minut, odtud potom za pět minut dorazíte k nám do studia.

Autobusem z Holešovic Přímý spoj z Nádraží Holešovice, autobus 201 vás na Polikliniku Prosek zaveze za 14 minut. Pro cestu z Holešovic můžete využít i metro C.

Autobusem z Vysočan Přímé spojení existuje i z Vysočanské, lince 181 cesta trvá jen 11 minut. Vystoupíte na zastávce Poliklinika Prosek a během pěti minut budete v cíli.