Fyzio
konzultace

main-banner

Fyziokonzultace jsou vhodným místem, na kterém můžete s fyzioterapeutem probrat svoje problémy pohybového aparátu, poradit se ohledně cvičení nebo rehabilitace. Díky včasné konzultaci můžete problémům i předejít nebo je alespoň co nejvíce minimalizovat.

photo-fyzio-konzultace-1

O čem se dá mluvit na fyziokonzultacích:

point-icon

Čekáte miminko?

Nastávající maminky mají často obavy z toho, aby si nevhodným cvičením neublížily. Přiměřená pohybová aktivita v těhotenství má přitom pozitivní vliv i na samotný průběh porodu. Na konzultaci se můžete poradit, jaké cvičení je pro vás vhodné a na co si dávat pozor.

point-icon

Jste po porodu?

Ke cvičení po porodu se váže řada otázek. Kdy začít cvičit, jakým způsobem a jak často? A jak je to se cvičením během kojení? Pomůžeme vám zorientovat se v množství občas i protichůdných rad.

point-icon

Bolí vás v práci záda?

Ať už sedavá práce v kanceláři nebo fyzicky náročná manuální práce jsou jednostrannou zátěží pro pohybový aparát. Poradíme vám s ergonomií pracovního prostředí a s vhodnou kompenzací zátěže během nebo po práci.

point-icon

Máte sportující dítě?

Na sportující děti bývají kladeny velké tréninkové nároky, které se mohou projevit na problémech s pohybovým aparátem. S námi můžete stav vašeho dítěte nejen zkonzultovat, ale také vám doporučíme cviky na kompenzaci zátěže v tréninku.

point-icon

Zdá se vám, že se vaše dítě hodně “hrbí” ?

Děti obecně v dnešní době tráví málo času pohybem a na jejich držení těla je to znát. Pokud máte pocit, že je vaše dítě “křivé”, hodně se “hrbí” nebo si stěžuje na bolesti zad, je vhodné tyto problémy nezanedbávat.

point-icon

Jste po operaci a čekáte na rehabilitaci?

Čekací lhůty na rehabilitaci hrazenou pojišťovnou bývají dlouhé. S vhodným cvičením je přitom důležité začít co nejdříve. Na konzultaci s fyzioterapeutem si můžete domluvit způsob, jak tuto čekací dobu využít ve svůj prospěch.

point-icon

Sportujete a potřebujete poradit?

Rekreační sport může vést k přetížení stejně jako výkonnostní. Často lidé podceňují regeneraci a také přípravu na samotnou tréninkovou jednotku, což může vést k úrazům. Poradíme vám, jak tomu předejít třeba zařazením vhodné rozcvičky a zlepšením stereotypů pohybu při sportu.

point-icon

Cvičíte doma?

Pokud začínáte s domácím cvičením, je prospěšné poradit se s výběrem cviků a zkorigovat jejich provedení. Také si můžete nechat ukázat využití různých pomůcek. Konzultace je ale vhodná i pokud cvičíte již delší dobu.

Chcete se objednat?

Rezervovat on-line Kontaktujte nás
akce

Nový seminář

Žena pohledem fyzioterapeuta

Chcete vědet vice o tomto semináři?

Prohlédnout