Osobní trénink

Osobní trénink

Základem našeho přístupu je propojení fyzioterapie s kondičním a silovým tréninkem. Klientovi tak můžeme připravit osobní trénink, který respektuje jeho aktuální zdravotní možnosti, ale zároveň rozvíjí pohyblivost a sílu. Díky přítomnosti fyzioterapeutů nabízíme bezpečné prostředí i pro nastávající maminky v rámci těhotenského cvičení, to samé platí i pro cvičení po porodu.

Naším cílem je poskytovat komplexní služby, lze například kombinovat cvičení s osobním trenérem a terapeutické masáže. Klademe také důraz na zachování soukromí, ve cvičební místnosti jsou klienti vždy s kondičním trenérem nebo fyzioterapeutem sami.


Metody cvičení

V našem týmu jsou fyzioterapeuté a osobní trenéři, kteří sami aktivně sportují. Při cvičení využíváme různé techniky a koncepty - například princip dynamické neuromuskulární stabilizace (DNS) podle profesora Pavla Koláře založený na vývojové kineziologii, senzomotorický trénink nebo také prvky z jógy.

osobní trénink

Stejně tak používáme široké spektrum cvičebních pomůcek - balanční plochy, odporové gumy, závěsné systémy, činky nebo kettlebelly.

osobní trénink

Výsledkem spolupráce osobního trenéra s klientem by mělo být odstranění nebo zmírnění bolestí, zlepšení fyzické kondice a zvýšení celkové pohyblivosti, síly a odolnosti.

Specifické druhy osobního tréninku:

Náš tým

Starat se o vás bude náš tým zkušených fyzioterapeutek a osobních trenérů

Prohlédněte si náš tým

Naše studio

photo-studio

Studio Fitnessie

Adresa: Desenská 583/5,
Praha 9, Střížkov (mapa)

Prohlédněte si studio

Příběhy našich klientů

Za více než 13 let působení Fitnessie dveřmi našich studií prošly stovky klientů. Za anonymním slovem klient se pro nás ale neskrývají jen čísla. Každý člověk je jedinečný, každého do Fitnessie přivedla odlišná životní cesta a liší se i role, jakou v příběhu každého z nich Fitnessie hraje.

Jsme si vědomi toho, že jsou vaše přání a potřeby jedinečné a přizpůsobili jsme tomu naši nabídku služeb. Každému, kdo o to projeví zájem, sestavujeme zcela individuální balíček.K dispozici máme příjemně vybavené studio a tým vysokoškolský vzdělaných fyzioterapeutů a trenérů. Děláme, co můžeme, abychom ve vašem příběhu i nadále hráli pozitivní roli, ať už to pro vás znamená cokoliv. I po mnoha letech praxe máme radost pokaždé, když se nám to povede: tak, jako tomu bylo i u našich klientek Ivany a Katky, které se s námi o svoji cestu Fitnessií podělily.

photo-Katka

Katka

Kvůli úrazu musela Katka přestat s florbalem a její fyzička se zhoršila. To se rozhodla změnit.

Spojení fyzioterapie s osobním tréninkem


Bezpečné cvičení i pro ženy v těhotenství a po porodu


Důraz na individuální přístup a soukromí

Chcete se objednat?

Kontaktujte nás