Fyzioterapie pro dospělé

Pro dospělé klienty nabízíme terapii akutních i chronických bolestí pohybového aparátu, rehabilitaci po úrazech a operacích a také pomoc při řešení zdravotních problémů u jednostranně zaměřených sportů a zaměstnání (například sedavá práce v kanceláři).


Z konkrétních problémů řešíme bolesti hlavy, krční, hrudní a bederní páteře nebo kolen. Často k nám klienti přicházejí s problémy v okolí lopatek a v oblasti SI skloubení. Nabízíme také ošetření čerstvých i starých jizev (např. po operacích nebo císařském řezu). S prací u počítače mohou souviset bolesti zápěstí, brnění prstů, až syndrom karpálního tunelu.Při fyzioterapii využíváme techniky měkkých tkání, mobilizace kloubů (ošetření kloubních blokád), postizometrickou relaxaci svalů, prvky respirační fyzioterapie, cvičení dle Mojžíšové nebo principy DNS Pavla Koláře. Používáme také baňkování, tejpování a terapii ultrazvukem.


Akutní případy většinou objednáváme do 24 hodin bez zvláštních příplatků.


V rámci fyzioterapeutických služeb využíváme také aplikaci pro mobilní telefony s natočenými a okomentovanými cviky, které klient může využít pro domácí cvičení.

Více informací o programu naleznete v popisu fyzioterapie.

Fyzioterapeuté

Naše studio

Studio Fitnessie

Adresa: Desenská 583/5,
Praha 9, Střížkov (mapa)

Prohlédněte si studio

Terapie akutních i chronických bolestí pohybového aparátu


Rehabilitace po operacích úrazech


Krátké čekací doby bez zvláštních příplatků