Masáže

hero--masaze

Masáže ve Fitnessii provádějí fyzioterapeuté.

Nabízíme klasické masáže , které jsou vhodné k regeneraci organismu po fyzické i psychické zátěži a k uvolnění napětí a bolesti ve ztuhlých svalech.

Můžete se domluvit také na sportovní masáži , kterou lze využít buď k aktivizaci svalů a organismu před sportovním výkonem nebo k následnému odpočinku a regeneraci.

photo-masaze-1
photo-masaze-2

Na masáže k nám často chodí i nastávající maminky, pro které odborně vedená těhotenská masáž přináší úlevu od bolesti zad, oteklých dolních končetin a také uvolňuje celkový stres.

Klientům dále nabízíme manuální lymfodrenáž . Lymfatická masáž je zaměřená na povrchový lymfatický systém a podporuje detoxikaci organismu a zvýšení imunity.”

Náš tým

Starat se o vás bude náš tým zkušených fyzioterapeutek

Prohlédněte si náš tým

Naše studio

photo-studio

Studio Fitnessie

Adresa: Desenská 583/5,
Praha 9, Střížkov (mapa)

Prohlédněte si studio

Příběhy našich klientů

Za více než 13 let působení Fitnessie dveřmi našich studií prošly stovky klientů. Za anonymním slovem klient se pro nás ale neskrývají jen čísla. Každý člověk je jedinečný, každého do Fitnessie přivedla odlišná životní cesta a liší se i role, jakou v příběhu každého z nich Fitnessie hraje.

Jsme si vědomi toho, že jsou vaše přání a potřeby jedinečné a přizpůsobili jsme tomu naši nabídku služeb. Každému, kdo o to projeví zájem, sestavujeme zcela individuální balíček. K dispozici máme příjemně vybavené studio a tým vysokoškolský vzdělaných fyzioterapeutů a trenérů. Děláme, co můžeme, abychom ve vašem příběhu i nadále hráli pozitivní roli, ať už to pro vás znamená cokoliv. I po mnoha letech praxe máme radost pokaždé, když se nám to povede: tak, jako tomu bylo i u našich klientek Ivany a Katky, které se s námi o svoji cestu Fitnessií podělily.

photo-Katka

Katka

Kvůli úrazu musela Katka přestat s florbalem a její fyzička se zhoršila. To se rozhodla změnit.

Masáže provádějí fyzioterapeuté


Odstranění pocitu ztuhlosti a úleva od stresu


Možnost následné spolupráce s fyzioterapeutem

Chcete se objednat?

Rezervovat on-line Kontaktujte nás